سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۸۲۶۳۵
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸- ۲۵: ۱۷
مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان:
مسئول بسیج دانشجویی ناحیه استان سمنان گفت: بهترین ابلاغیه در مورد اربعین را از بین دانشگاههای سراسر کشور دانشگاه آزاد اسلامی صادر کرده است و این نشانه عزم جدی ریاست عالیه دانشگاه است.
بهترین ابلاغیه اربعین از بین دانشگاههای کشور را دانشگاه آزاد اسلامی صادر کردبه گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، امین بخشیان در نشست با هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود ضمن عرض تبریک سال نو تحصیلی و عرض تسلیت ایام حزن و اندوه اهل بیت (ع) در خصوص پیاده روی اربعین اظهار کرد: در چند سال اخیر به میمنت ایام اربعین مدت بیشتری رنگ و شمیم حسینی احساس می‌شود واین موهبت بسیار عظیمی است که خداوند در این دوران نصیب ما کرده است و ما این امیدواری را داریم که بتوانیم نقش آفرینی بیشتری در این حادثه عظیم داشته باشیم.
بخشیان در خصوص فعالیت‌های دانشجویی در سال‌های اخیر ابراز کرد: مختصات جنبش دانشجویی هم اکنون بسیار متفاوت با زمان‌های گذشته (یعنی دهه‌های هفتاد و هشتاد است)، چون دانشجوی این دهه با آن زمان متفاوت است ذائقه و ایده آل‌ها با آن زمان متفاوت است، در آن دوره‌ها جلسات و تریبون‌های سیاسی بیشتر جاذبه داشت، اما اکنون در اغلب دانشگاه‌های ما گرایش به این موضوعات و نقد سیاسی کمرنگ شده است.
وی در ادامه دانشگاه را برای تشکل‌ها مثل والد دانست که در صورتی که فرزندش ضعیف عمل کند از او حمایت بیشتری می‌کند و ادامه داد: با توجه به رویه و مدیریت جدید در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی امید حمایت بیشتر از دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود را داریم تا بتوانیم به نحو مطلوبی اثرگذاری و نقش آفرینی بیشتر در سطح شهرستان و استان و بلکه در سطح کشور داشته باشیم.
فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان ضمن تشکر از صحبت‌های رئیس دانشگاه و معاون محترم فرهنگی و ایجاد شرایط برقرای این دیدار خاطر نشان کرد: با داشتن طرح و برنامه و اقدام عملی و با اطمینان از پای کار بودن و جوی که هم اکنون در دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد هیچگونه نگرانی در مورد همکاری مشترک با دانشگاه در طرح‌های اقتصادی و فرهنگی نداریم.
بخشیان افزود: بهترین ابلاغیه در مورد اربعین را از بین دانشگاه‌های سراسر کشور دانشگاه آزاد اسلامی صادر کرده است و این نشانه عزم جدی ریاست عالیه دانشگاه و سایر مسؤولین این مجموعه از رده بالا تاپایین است، تسهیلات ویژه اربعین هم که در دانشگاه برای کلیه اساتید، کارکنان ودانشجویان در نظر گرفته شده است مؤید دغدغه حقیقی مدیریت مجموعه عظیم دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص مباحث فرهنگی و اعتقادی است و ما هم اکنون خود را هم جهت با دانشگاه آزاد اسلامی در سرتاسر کشور احساس می‌کنیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar