سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۸۳۳۴۵
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸- ۴۰: ۲۱
مدیر اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان خبر داد
مدیر اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان از برگزاری کارگاه آموزشی حقوقی ویژه کارکنان عملیاتی واحد کنترل ساختمان خبر داد.

برگزاری کارگاه آموزشی حقوقی ویژه کارکنان عملیاتی واحد کنترل ساختمانبه گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، کارگاه آموزشی حقوقی ویژه کارکنان عملیاتی واحد کنترل ساختمان در سالن آمفی تئاتر مجتمع عین القضات با حضور مدیر، مسئول حقوقی و کارکنان عملیاتی واحد کنترل ساختمان به مدت دو ساعت برگزار شد.

پس از تقدیر از مشارکت نیروهای عملیاتی توسط محمدعلی گلشن مدیر اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان، نماینده حقوقی اداره مذکور به عنوان سخنران جلسه به تشریح و تبیین ماده صد قانون شهرداری و تبصره‌های آن به منزله مهمترین سند قانونی که مبنای عمل واحد کنترل ساختمان شهرداری هاست پرداخت.

گلشن در ادامه ضمن تاکید بر لزوم مستندسازی مامورین در عملیات‌های محوله، عنوان داشت: حفظ کرامت شهروندان و اجرای تکلیف قانونی دائر بر توقف ساخت و سازهای غیرمجاز به صورت همزمان در اولویت عملکردهای واحد کنترل ساختمان است.

حامد سالمی نماینده حقوقی اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری همدان ضمن تاکید بر اجرای ضوابط برخورد با ساخت و سازهای غیر قانونی بر اساس قوانین، مقررات شهری و رویه قضایی جاری تصریح کرد: مامورین واحد کنترل ساختمان شهرداری حسب قانون می توانند به محض مشاهده تخلف ساختمانی وارد عمل شده و بر اساس ضوابط قانونی راساً نسبت به توقف عملیات ساختمانی غیرمجاز اقدام نمایند.

در پایان حاضرین به طرح سوالات و ابهامات در خصوص عملیات خود پرداختند و مسئول حقوقی مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری به سوالات مطرح شده پاسخ داد.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar