سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۸۵۱۹۰
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸- ۰۰: ۱۱
طي پنج ماهه سال جاري صورت گرفت؛
معاون فرهنگي كميته امداد استان قزوين گفت: طي پنج ماهه نخست سال جاري براي پنج هزار و 651 نفر از مددجويان خدمات آموزش خانواده ارائه شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین، حجت الاسلام محمود مولايي بيان كرد: يكي از برنامه هاي كميته امداد امام خميني (ره) ارائه خدمات فرهنگي است چراكه اساس هر كاري فرهنگي است.


وي ادامه داد: شاید در نگاه نخست کار کمیته امداد امام خمینی (ره) ارائه مساعدت در معیشت و کمک اقتصادی به نیازمندان باشد ولی باید گفت که مهمترین و اساس ترین اولویت خدمتي براي مددجویان فرهنگي است.


معاون فرهنگي كميته امداد استان قزوين افزود: نباید اجازه دهیم استضعاف مادی زمنیه ای برای استضعاف فرهنگی در میان مددجویان شود از این رو کار فرهنگی کمتر از کار اشتغال اهمیت ندارد چراکه اقشار غیرمددجو نیز به ارائه تغذیه فرهنگی نیاز دارند.


وي اضافه كرد: کمیته امداد امام (ره) خدمات مختلفی را به ولی نعمت های خود ارائه می کند ولی همه خدمات با پیوست فرهنگی ارائه می شود چراکه بدون پشتوانه فرهنگی نمی توان نتیجه پایداری در برنامه ها و خدمات شاهد بود.


حجت الاسلام مولايي خاطرنشان كرد: يكي از برنامه هايي كه براي مددجويان اجرا مي شود خدمت آموزش خانواده است، طي پنج ماهه نخست سال جاري پنج هزار و 651 نفر از مددجويان از نعمت آموزش خانواده بهره مند شده اند كه براي اين منظور بيش از 50 میلیون تومان هزينه شده است.


وي تصريح كرد: البته هزينه فرهنگي بايد سرمايه گذاري محسوب شود چراكه ارتقای فرهنگی مددجویان ضروری است و نباید بدان حتی کم توجهی شود در واقع اگر فرهنگ عمومی کشور ارتقا پیدا کند، رشد جامعه در ابعاد مختلف رقم خواهد خورد بنابراین باید برنامه های فرهنگی که موجب ارتقای آگاهی های فرهنگی می شود به لحاظ کمی و کیفی بیشتر شود.


معاون فرهنگي كميته امداد استان قزوين اظهارکرد: برنامه های فرهنگی در کنار آگاهی بخشی باید جرقه های جهش های فکری فرهنگی را در میان مددجویان ایجاد کند و جامعه مددجویی را به سمت ارتقای فرهنگی مستمر سوق دهد تا بتوانیم زمینه و بستر ایفای نقش بهتر برای مددجویان در جامعه فراهم شود.


وي يادآورشد: كميته امداد استان قزوين در حال حاضر در عرصه حوزه و دانشگاه همكاري مشتركي دارد ولي آكادگي داريم براي ارتقاي فرهنگي مددجويان از ظرفيت دانشگاه و حوزه بيشتر استفاده كنيم.

 

1001/پ30/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar