سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۹۰۴۷۲
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸- ۴۹: ۰۹
آیت الله علوی گرگانی در دیدار با هیات رییسه سازمان بسیج مستضعفین:
آیت الله علوی گرگانی گفت: بسیج همچون خونی در رگ‌های بدن است و هر جا خون باشد، بدن زنده است و اگر خونی جریان نداشته باشد، زنده نیست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، آیت الله «سیدمحمد علی علوی گرگانی» از مراجع عظام تقلید صبح امروز در دیدار سردار «غلامرضا سلیمانی» رییس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: خداوند می‌فرماید من با آن دسته از بندگانی هستم که اهل تقوا باشند و دیگران را نیز به تقوا سفارش کنند و این موضوع در بیشتر آیات قرآن کریم سفارش شده اشت.

استاد برجسته حوزه علمیه قم با استناد به آیه‌ای از قرآن کریم افزود: بسیج از برکات امام راحل و نیرویی مردمی است که جنبه عمومی دارد و خدمت و نفعش به مردم می‌رسد.
 
مرجع تقلید شیعه عنوان کرد: بسیج همچون خونی در رگ‌های بدن است و هر جا خون باشد، بدن زنده است و اگر خونی جریان نداشته باشد، زنده نیست.
 
آیت الله علوی گرگانی ادامه داد: بسیج اگر بتواند به وظیفه خودش عمل کند، جامعه زنده است و اگر در این زمینه کوتاهی کند و روحیه بسیجی وجود نداشته باشد، آن قسمت جامعه از نظر انقلاب مرده تلقی می‌شود.
 
استاد برجسته حوزه علمیه قم با بیان این نکته که نباید در مقابل دشمن به گونه‌ای رفتار کنیم که دشمن از رفتار ما بهره برداری کند، تاکید کرد: آمریکا فرزند شیطان است و از آنجا که شیطان قسم خورده که دست از سر انسان بر نمی‌دارد و به قسم خود هم عمل می‌کند، آمریکا نیز شبانه روز در حال نقشه و دسیسه است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: