سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۹۱۴۵۴
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸- ۵۰: ۱۱
امروز با حضور پرشور مردم حسینی(ع) و دارالاشاد اردبیل پوزه دشمنان به خاک مالیده شد و مردم خشم و انزجار خود را در برابر زیاده‌گویی‌های استکبار جهانی نشان دادند.

پاسخ قاطع مردم به اغتشاشگران در راهپیمایی باشکوه اردبیلی‌ها‌

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، امروز با حضور پرشور مردم حسینی(ع) و دارالاشاد اردبیل پوزه دشمنان به خاک مالیده شد و مردم خشم و انزجار خود را در برابر زیاده‌گویی‌های استکبار جهانی نشان دادند.

اردبیلی‌ها همانند مردم سایر کشور هیچ‌گاه در برهه‌های سخت زمانی صحنه را خالی نگذاشته و پشتیبان ولایت فقیه و نظام مقدس انقلاب اسلامی ایران هستند.

همزمان با آغاز هفته بسیج، بسیجیان و اقشار مختلف مردم در خیابان‌ها حضور یافته محکومیت دشمنان را قطعی کردند و دست دشمنان بار دیگر برای مردم رو شد؛ دشمنانی که خود مردم را ابزاری برای رسیدن به اهداف شومشان کرده و می‌خواهند تمام کارهای غلط‌شان را بر گردن ملت ایران اسلامی بیندازند.

شبکه‌های اجتماعی و ماهواره‌ای ضد انقلاب اسلامی ایران از چندین روز گذشته با طرح‌های برنامه‌ریزی‌شده می‌خواستند برای چندمین بار نقشه‌های تکراری خود را پایه‌ریزی کرده و نظم و امنیت عمومی را بر هم زنند دریغ از آن که ملت ایران اسلامی به درجه‌ای از بصیرت و ولایتمداری رسیده که این "دروغ‌های بزرگ" دیگر راه به جایی نمی‌برد.

امروز نیز مردم نقاط مختلف استان مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان زده نشان دادند که آن‌ها هیچ‌گاه نمی‌توانند به نقشه‌های شوم خود دست یابند و مردم ثابت کردند که دیگر زمان آن گذشته که دشمنان بخواهند با راه‌اندازی آشوب و اغتشاش مردم بابصیرت و ولایتمدار ملت ایران را گول زنند.

ملت ایران اسلامی هیچ گاه آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی را فراموش نخواهند کرد و با جان و دل ادامه‌دهنده راه خون پاک شهیدان والامقام خواهند بود چرا که شهیدان برای مقابله با ظلم و جور جان خود را تقدیم نظام مقدس انقلاب اسلامی کردند.

امروز خیابان‌های شهر مملو از مردمی بود که در هوای سرد پاییزی مشت‌های گره‌خورده خود را به‌نشانه اعتراض بالا برده و شعار "آذربایجان اویاغدی انقلابا دایاخدی" را سر داده و در ادامه با "شعارهای مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر ضد ولایت فقیه" مخالفت خود را با ایجاد اغتشاش و آشوبگری نشان دادند.

ملت همیشه بیدار ایران از این کار که بیت‌المال و امکانات عمومی به‌دست سوءاستفاده‌کنندگان و آشوبگران نابود شود هیچ دلخوشی ندارند و اجازه نمی‌دهند که آمریکا و دست‌نشانده‌هایش هر غلطی می‌خواهند بکنند.

بصیرت و ولایتمداری شاخصه اصلی مردم ایران اسلامی است که این بار نیز با یک حرکت عظیم و مردمی حضور باشکوهشان را در چشم دشمنان کردند و به‌کوری چشم دشمنان ذره‌ای تردید در دل خود راه ندادند.

این است شور و شعور حسینی مردم ولایتمدار استان اردبیل که تن دشمنان را با صدایش به لرزه درمی‌آورد و این است حرکتی در شأن ملت ایران اسلامی که پایبند اهداف والای انقلاب و رهبر کبیر انقلاب اسلامی بوده و هر بار دشمن را با این حضور بی‌نظیر غافلگیر می‌کند.

سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیانیه‌ای به این شرح صادر کرده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت شریف و بابصیرت استان اردبیل

همه می‌دانیم که در طول چهل سال گذشته، دشمنان قسم‌خورده و خبیثِ ایران اسلامی از تمامی اتفاقات و پدیده‌ها برای فتنه‌آفرینی و تهدید امنیت ملی و آرامش عمومی جامعه استفاده کرده و در تمامی آن‌ها نیز با سد محکم و مقاوم بصیرت و هوشمندی شما مردم عزیز برخورد نموده و ناکام مانده است.

در راستای تحمیل مصیبت ناامنی به کشور به‌عنوان آرزوی دیرینه نظام سلطه و حسودان و معاندان، این بار نیز با بهانه قراردادن اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و پیرو شکست‌های تاریخی و خفتبار دشمن در عرصه تحریم و جنگ اقتصادی، تعدادی از اشرار و عناصر معاند را اجیر نموده و می‌خواهد مطالبات و اعتراضات مردمی و برخی دغدغه‌های ناشی از افزایش قیمت بنزین را به انحراف بکشاند، در این راستا حمایت و ذوقزدگی مقامات پلید آمریکا به‌عنوان سرشبکه شرارت و کینه‌توزی ضد ایران و نیز ترغیب گروهک شیطانی و جنایتکار منافقین و خاندان منحوس خبیث پهلوی و عملیات روانی رسانه‌های سلطه و صهیونیسم، ماهیت این اتفاقات و حوادث را آشکارتر کرد. اما این سلطه‌گران و غارتگران پلید، این بار نیز شاهد صحنه نمایش دوباره هوشمندی ملت شریف و فهیم ایران اسلامی و استان حسینی و دارالارشاد اردبیل شدند.

ما، سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل ضمن قدردانی و سپاسگزاری از صبر انقلابی، زمان‌شناسی و بصیرت دینی شما مردم مؤمن استان اردبیل، اعلام می‌نماییم که با نصب العین قراردادن منویات حکیمانه و نافذ مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا (مد ظله العالی) و با کمک به برقراری امنیت و آرامش شهری و تأکید بر اهمیت وحدت، یکپارچگی و عزم همه قوا برای روشنگری، شفافیت و پاسخ به مطالبات بحق مردمی، حفظ امنیت کشور و حراست از گوهر آرامش و ثبات جامعه را وظیفه شرعی و قانونی خود دانسته و عنداللزوم با هرگونه ناامنی و اقدامات مخل آرامش و آسایش مردم، برخورد قاطعانه و انقلابی خواهیم کرد تا همچنان شاهد تثبیت امنیت پایدار و فراگیر در پهنه ایران اسلامی باشیم.

به‌فضل الهی، مردم غیور و صبور استان اردبیل با ناکام ساختن اشرار و مزدوران استکبار جهانی و عبور پیروزمندانه از فتنه اخیر، راه پرافتخار و درخشان خود به‌سمت قله‌های بلند پیشرفت و منزلت را پرشتاب‌تر از گذشته ادامه داده و در این مسیر عزت و کرامت، ما، سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل با درک عمیق نگرانی‌های مردم عزیز، همچنان به‌مانند حضور در همه حوادث و بلایای طبیعی و تلاش در امداد و خدمت‌رسانی و رفع مشکلات از زندگی مردم، در تمامی مراحل، همدل و مصمم، همراه شما مردم شریف استان خواهیم بود.

و ما النصر الّا من عند اللّه العزیز الحکیم
سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar