سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۹۵۴۵۷
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۸- ۵۲: ۱۱
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: طرح مطالعانی فاز دوم این مجتمع در سطح ۱۰۰ هکتار در دست تهیه است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین، فاطمه خمسه در اولین جلسه کارگروه آب و کشاورزی در سازمان جهاد کشاورزی که با حضور مدیران کل استانداری و دستگاه های اجرایی استان برگزارشد، بیان کرد: باید شرایط را برای سرمایه گذاران در بخش کشاورزی استان باید تسهیل کرد چرا که افرادی که در این بخش در استان سرمایه گذاری می کنند با علاقه و با هدف ایجاد اشتغال و همچنین رونق تولید وارد می شوند.

وی خواستار تسریع در روند پرداخت تسهیلات به طرح های کشاورزی در احداث گلخانه شد و گفت: شهرک گلخانه ای نودهک با هدف هدایت و جذب سرمایه گذار در این شهرک و تولید محصول در محیط گلخانه ای احداث شده است.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اظهار کرد: این شهرک از مصوبات سفر ریاست جمهوری است که در حال حاضر زیر ساخت لازم برای جذب سرمایه گذار در این شهرک اجرا شده است.

خمسه عنوان کرد: توسعه گلخانه و تولید محصول در فضای بسته در محیط گلخانه از اهداف وزارت جهاد کشاورزی است.

وی افزود: این گلخانه به عنوان بزرگترین شهرک گلخانه ای کشور در وسعتی بیش از یک هزار هکتار در نودهک تاکستان در حال احداث است که فاز اول آن به وسعت ۷۱هکتار آماده واگذاری است.

خمسه تصریح کرد: در مجموع ۵۱ قطعه از فاز نخست شهرک گلخانه ای نودهک تاکستان برای واگذاری به سرمایه گذاران فراخوان شده بود که از این میزان تاکنون ۳۹ قطعه واگذار و در اختیار سرمایه گذاران قرار داده شده است.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اضافه کرد: مهمترین بخش برای سرمایه گذاری مربوط به گلخانه، واحدهای تولیدی و اجرای سیستم های آبیاری نوین است.

به گفته وی در حال حاضر، ۳۲ طرح در مجتمع گلخانه ای در کارگروه استانی مصوب و ۳۰ طرح به بانک عامل برای دریافت تسهیلات معرفی شده اند و همچنین طرح مطالعانی فاز دوم این مجتمع در سطح ۱۰۰ هکتار در دست تهیه است.

خمسه یادآور شد: طی دوسال گذشته اقدامات خوبی در زمینه تسریع در روند راه اندازی شهرک گلخانه ای نودهک تاکستان انجام شده است. باید نارضایتی سرمایه گذار را کاهش داد و شرایط را برای جذب سرمایه گذار در این بخش فراهم کرد.

 

1010/ت20/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar