سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۹۷۴۰۱
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸- ۱۶: ۰۰
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ملکان در گفتگو با «بسیج»:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ملکان گفت: مردم در فتنه اخیر، حقیقتأ به فرمایش امام خمینی(ره) عمل کردند که امام فرموده بودند؛ «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد» و همینطور هم شد که با اشاره مقام معظم رهبری در سخنان درس خارج از فقه آن بزرگوار، بالافاصله مردم صف خود را از آشوبگران جدا کردند.

 حجت الاسلام عربعلی جمالی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، گفت: مردم در فتنه اخیر، حقیقتأ به فرمایش امام خمینی(ره) عمل کردند که امام فرموده بودند؛ «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد» و  همینطور هم شد که با اشاره مقام معظم رهبری در سخنان درس خارج از فقه آن بزرگوار، بالافاصله مردم صف خود را از آشوبگران جدا کردند.

وی افزود: این قدرت ولایت فقیه بود که مردم را با دست های پشت پرده و پنهان این ماجرا آشنا کرد که شیطان در پشت پرده بود و این ولی فقیه بود که چهره شیطان و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسراییل جنایتکار را در این ماجرا عیان کرد و پس از آن مردم آگاه شدند و به میدان آمدند و فتنه را خنثی کردند.

حجت الاسلام جمالی خاطرنشان کرد:ب یان و پیام آقا در این ماجرا، مانند آب روی آتش بود و فتنه را خاموش کرد و با ورود آقا بسیاری از خطرات و احتمالات خطری که وجود داشت از بین رفت.

وی ادامه داد: پس با این تفاسیر مردم باید قدر این گوهر گرانبها و بی بدیل یعنی قدر ولایت فقیه را بدانند که در همه عرصه ها  و تنگناها به ملت امید و راه عزت و سربلندی را به ملت نشان می دهد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: