فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت : عاشورا و اربعین حسینی چشمه جوشان عرفان ، اعتقادات دینی و انقلابی ما است .
کد خبر: ۹۱۹۸۶۷۰
|
۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱

به گزارش  خبر گزاری بسیج از کرمانشاه : سردار بهمن ریحانی  در همایش تجلیل و تکریم از دست اندرکاران و خادمین اربعین حسینی، اظهار داشت: خداوند متعال را شاکریم که فرصتی به استان کرمانشاه و این مردم عنایت کرد تا جدای از زیارت امام حسین(ع) با زبان و روح خود فضایی را به وجود بیاورند که عملا خادم زائران آن امام بزرگوار(ع) باشند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه بیان کرد: حلاوت و شیرینی خادمی برای زائرین کمتر از زیارت امام حسین(ع)  نبوده است.

 سردار ریحانی افزود: زیارت امام حسین(ع) در روایات و احادیث جایگاه ویژه ای دارد تا جایی که برای کسی حج واجب بر عهده او نباشد اولویت زیارت، زیارت امام حسین(ع) است.

وی با تاکید بر اینکه این مسیری پرفروغ و روشن برای رسیدن به خداوند است، افزود: عاشورا و اربعین چشمه جوشان عرفان و اعتقادات دینی و انقلابی ما است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه خادمی زائران امام حسین(ع) فرصت خوبی بوده است، گفت: خداوند نعمت و نگاه ویژه ای به ما داشته تا بتوانیم به زائران خدمت کنیم.

وی عنوان کرد: کسانی که در این مسیر قدم گذاشتند هیچ نگاه دنیوی نداشتند، خداوند نیز به آن ها نگاه می کند و آن ها را مورد توجه قرار می دهد.

سردار ریحانی با اعلام اینکه هیچ فردی در این فضا نگاه و زاویه دنیوی نداشته است، خاطرنشان کرد: آن دو هفته از بهترین و زیباترین روزهای عمر همه خادمین بود.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه بیان داشت: خواهران با محدودیت هایی که در رفت و آمد داشتند، صحنه های زیبایی را آفریدند و اقدامات شایسته ای انجام دادند که قابل تقدیر است.

سردار ریحانی با تاکید بر اینکه نیت همه خادمان همگی برای رضای خداوند و امام حسین(ع) بود، گفت: امیدواریم این بستر و زمینه به صورت مداوم برای استان وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه امیدواریم این مسیر همیشه باز باشد، افزود:هم حق استان کرمانشاه است و هم این استان نیازمند بود که این چشمه جوشان همواره در جوشش باقی بماند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در گذشته تنها یک مسیر در کشور برای سفر به عتبات عالیات باز بوده و آن هم کرمانشاه بوده است.

وی عنوان کرد: در این سالها که مرز خسروی باز نشده غبطه عدم بازگشایی این مرز را می خوردیم.

سردار ریحانی خاطرنشان کرد: امیدواریم در سالهای آینده شاهد رونق تردد زائران باشیم و این فرصتی برای همگان خواهد بود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار