دوره توانمندسازی کارشناسان و مشاورین دین به همت معاونت اجتماعی سپاه قدس گیلان در رشت برگزار شد.
کد خبر: ۹۱۹۸۷۹۶
|
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از رشت، دوره توانمندسازی کارشناسان و مشاورین دین به همت معاونت اجتماعی سپاه قدس گیلان در رشت برگزار شد.

معاون اجتماعی سپاه قدس گیلان در حاشیه این همایش که با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی برگزار شد اظهار داشت: پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از اهم فعالیت‌های است که معاونت اجتماعی سپاه قدس گیلان پیگیر آن است.

سرهنگ محسن جعفری با بیان اینکه دومین دوره توانمندسازی کارشناسان و مشاورین دین توسط این معاونت در حال برگزاری است گفت: در این همایش کارشناسان دینی، روانشناسان و اساتید نخبه و برجسته سراسر گیلان حضور دارند.

وی افزود: در این دوره آموزشی چهار فصل با موضوعات تحکیم بنیان خانواده و طلاق، پیشگیری از اعتیاد، بحث مهارت‌های زندگی و فضای مجازی برای شرکت کنندگان توسط اساتید مربوطه ارائه می‌شود.

جعفری با بیان اینکه از مربیان بعد کارگاه در مکان های مختلف استفاده می شود خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان بعد از آموزش‌های فرا گرفته به‌عنوان مربی در شهرستان‌ها ومحلات آسیب‌پذیر فعالیت می‌کنند.

معاون اجتماعی سپاه قدس گیلان گفت: این طرح با هدف شناسایی محلات آسیب پذیر و کم برخوردار و آموزش مهارت زندگی در مناطق و همچنین کاهش آسیب‌های اجتماعی اجرایی شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات