دبیر کمیته بانوان کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید هرمزگان:
دبیر کمیته بانوان کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید هرمزگان از ساخت المان شهدای زن این استان خبرداد و گفت: این المان در شهرستان بستک جانمایی می شود.
کد خبر: ۹۱۹۸۸۰۲
|
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶
 

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج هرمزگان، منیره محمدی اظهارداشت: در راستای برگزاری  کنگره ملی شهدای استان هرمزگان کمیته بانوان تشکیل شد.

محمدی با بیان اینکه شهدای زن و ایثارگر این استان نقش های مهمی را در به ثمر نشستن انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی ایفا کرده اند، افزود: با برنامه ریزی  های انجام شده تلاش شده است مخاطبان با معرفی ۴۸ شهیده زن استان که از شهدای سامرا، ترور مجلس، بمباران آبادان، شهدای ترور اوایل انقلاب و شهیده شاخص استان هستند، بیشتر آشنا شوند.

وی برگزاری کنگره شهدای استان هرمزگان در سطح ملی را پر برکت دانست و بیان داشت: نسل نوجوان و جوان با فرهنگ و سیره شهدا بیشتر آشنا می شوند.

دبیر کمیته بانوان کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان از برنامه های اجرایی این کمیته سخن گفت و افزود:  برگزاری مراسم ازدواج آسان، نشست های سبک شهدا، برگزاری کرسی های تلاوت، تهیه جهیزیه به زوج های جوان به نیابت از شهدای زن استان از اقدامات این کمیته بوده است.

محمدی همچنین برگزاری اردوهای جهادی در قالب مشاوره، پزشکی و محرومیت زدایی، ساخت مستند مرحوم فاطمه شاه سلطان، ساخت مستند شهدای زن که در سامرا به شهادت رسیدند، برگزاری مسابقات ورزشی بومی و محلی  و برنامه ریزی جهت باشکوه تر برگزار شدن اجلاسیه ها در دی ماه سال جاری را از دیگر اقدامات کمیته بانوان کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان عنوان کرد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار