مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلماس گفت: هر مکتب غیرانسانی مقابل تفکر بسیجی محکوم به شکست است.
کد خبر: ۹۱۹۸۹۷۰
|
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۶

 

به گزارش خبرگزاری بسیج از سلماس، حجه الاسلام مهدی رضایی از دوره تربیت و تعالی بسیجیان طرح امنیت سپاه سلماس که در مرکز آموزش حر خوی در حال برگزاری است سرکشی کرد.

وی در جمع بسیجیان شرکت کننده در دوره با بیان اینکه هر گروهی که به جبهه های جنگ می‌آید با توجه به اعتقادات خود می جنگد، گفت: حتی رژیم صهیونیستی، آمریکایی ها و گروه تروریستی داعش نیز با توجه به اعتقادات خود به جنگ با سایر گروه ها و احزاب می روند.

وی افزود: در مقابل تفکرهای منحط جبهه غربی تفکر بسیجی متولد شد، این تفکر در دفاع مقدس متبلور شد که البته کل دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران نسیمی از حادثه عاشوراست.

رضایی با اشاره به اینکه تمام نیروهای مسلح دنیا در مقابل تفکر بسیجی درمانده شده‌اند، تصریح کرد: به همین دلیل آمریکایی ها درصدد ایجاد گروهی برآمدند تا در مقابل بسیج قد علم کند و بتواند این گروه مردمی را نابود کند.

وی افزود: این گروه داعش نامگذاری شد و توانست برای چند سالی در غرب آسیا قدرت نمایی کند ولی در نهایت در مقابل تفکر بسیج به شکست محکوم شد و این شکست به خاطر آن بود که بسیج الگو و شاخص داشت ولی آنان الگویی نداشتند و الگوی بسیج حادثه کربلا بود که در نهایت باعث شد تا این تفکر داعش را هم شکست دهد.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلماس ادامه داد: استکبار جهانی با تمام قوا به دنبال نابودی تفکر بسیجی است تا بتواند با نابودی آن زندگی راحت تری در دنیا داشته باشد، این در حالی است که با وجود تفکر بسیجی زندگی راحت تری برای تمام مردم دنیا ایجاد خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: قطعا دشمنان هیچگاه دست از خباثت خود بر نخواهند داشت و فشارها بیشتر هم می شود، البته در طرف مقابل ما هم دست از این تفکر برنداشته و این تفکر را در جای جای دنیا گسترش خواهیم داد که از جمله آن می توان به حشد الشعبی، حزب الله لبنان، حوثی های یمن و ... اشاره کرد.

انتهای پیام

ارسال نظرات
آخرین اخبار