با هدف آشنائی خانواده ها با سبک زندگی اسلامی همایشی به همت سپاه ناحیه امام سجاد (ع) با حضور بسیجیان و کارکنان سپاه این ناحیه زیر نظر اساتید و کارشناسان دانشگاهی و حوزوی برگزار شد.
کد خبر: ۹۱۹۹۱۵۶
|
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج ، با هدف آشنائی خانواده ها با سبک زندگی اسلامی همایشی به همت سپاه ناحیه امام سجاد (ع) با حضور بسیجیان و کارکنان سپاه این ناحیه زیر نظر اساتید و کارشناسان دانشگاهی و حوزوی برگزار شد.

شرکت کنندگان در این همایش با سبک های زندگی اسلامی و روش های موثر در رشد و تعالی و تحکیم بنیان خانواده ها و راه های تربیت دینی فرزندان آشنا شدند.

همایش آشنایی خانواده های پاسدار با سبک زندگی اسلامی برگزار شد

حجت الاسلام جنتیان استاد سبک زندگی اسلامی و خانواده اسلامی در این همایش اظهار داشت : هورمون ها و ساختار مغزی زن و مرد متفاوت از هم میباشد و هرچقدر دانش زن و مرد نسبت به این ساختار ها و هورمون ها بیشتر باشد اختلاف بین این دو کمتر است و اگر زن و مرد به این شناخت متقابل دست پیدا کنند خانواده تبدیل به یک بستر آرام برای طرفین میشود.

وی افزود : فرزندانی اگه از زنان و مردانی که بین آنان صمیمیت و محبت و اعتماد و درک متقابل وجود دارد متولد میشوند انسان هایی با اعتماد به نفس بالا و برون گرا و با انگیزه می شوند.

همایش آشنایی خانواده های پاسدار با سبک زندگی اسلامی برگزار شد

این استاد سبک زندگی اسلامی و خانواده اسلامی عنوان کرد : تفاوت های مختلفی بین زنان و مردان وجود دارد از جمله تفاوت در احساسات و عواطف و هیجانات و زنان در این زمینه به شدت احساساتی و نیاز به ارتباط کلامی و تخلیه هیجانات دارند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار