حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
بانک سامان، هزینه چاپ سررسید و هدایای نوروزی خود را صرف ساخت و تجهیز مدرسه در شهر سیل زده آق‌قلا می‌کند.
کد خبر: ۹۱۹۹۵۹۰
|
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
به گزارش خبرگزاری بسیج به نقل از روابط عمومی بانک سامان، بانک سامان در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و برای حمایت از توسعه دانش و تحصیل کودکان به‌ویژه در مناطق آسیب دیده از سیل، هزینه چاپ سررسید و هدایای نوروزی خود را به ساخت مدرسه در روستای قوشجان‌آباد از توابع شهرستان آق‌قلا در استان گلستان اختصاص داد.
بر این اساس، کلنگ ساخت یک باب مدرسه شش کلاسه مشتمل بر 745 متر ساختمان آموزشی و 1500 متر محوطه، با سرمایه‌گذاری 10 میلیارد ریالی در آینده نزدیک با حضور مدیران ارشد بانک سامان به زمین زده خواهد شد.
تفاهم‌نامه ساخت این مدرسه پس از وقوع سیل در استان گلستان و بررسی های دقیق میدانی، با سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور امضا شد.
گفتنی است، با ساخت این مدرسه شش کلاسه در شهرستان آق‌قلا، بانک سامان تاکنون هشت مدرسه با بالاترین استانداردهای ساختمانی و تجهیزات، در سراسر ایران ساخته و هزاران دانش‌آموز را در سراسر کشور راهی فضاهای آموزشی کرده است.
ارسال نظرات