خبرهای داغ:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: تکمیل طرح های نیمه تمام، پرداخت مطالبات ارتقای سلامت مردم و تغییر شیوه زندگی تامین دارو و حقوق پرسنل جزو مهمترین اولویت هایی است که با جدیت پیگیری می شود
کد خبر: ۹۱۹۹۷۸۹
|
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۹

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین، مراسم تکریم رئیس سابق و معارفه رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی با حضور ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مسوولان استانی در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد.

در این مراسم پیمان نامدار بیان کرد: امیدوارم با حمایت مجموعه همکاران بتوانم این مسئولیت سنگین را به خوبی به انجام رسانم.

وی گفت: گام های موثری در دانشگاه علوم پزشکی انجام شده و دانشگاه علوم پزشکی یک‌ مجموعه علمی است که دارای نقشه راه بوده و نباید سیاست تاثیری بر آن داشته باشد.

نامدار اظهار کرد: سلامت مهمترین دغدغه جامعه بوده و برای دستیابی به اهداف تعیین شده نیازمند تعامل همگانی هستیم.

رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین عنوان کرد: امروز نیازها شامل تامین دارو و تخت و تجهیزات تا آموزش و تامین زیرساخت و جذب نیرو می باشد و این مجموعه گسترده در آموزش و پژوهش نیازمند نشاط و در بخش درمان نیازمند افرایش خدمات و رضایت مندی و در توسعه نیازمند تعلق سازمانی و در برون بخشی نیازمند تعامل است.

وی با اشاره به مهمترین اولویت های علوم پزشکی در دوره جدید مدیریتی افزود: تکمیل طرح های نیمه تمام، پرداخت مطالبات ارتقای سلامت مردم و تغییر شیوه زندگی تامین دارو و حقوق پرسنل جزو مهمترین اولویت هایی است که با جدیت پیگیری می شود.

در پایان مراسم از خدمات بیش از 5 ساله دکتر منوچهر مهرام رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی قزوین تجلیل شد.

 

1010/پ30/ب

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار