حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده سپاه کاشان ضمن اشاره به نقش بی‌بدیل آیت‌الله نمازی در ۱۲ سال خدمت به مردم این شهرستان گفت: آیت‌الله نمازی در شرایط سخت انقلاب به خوبی عمل کرده‌اند.
کد خبر: ۹۱۹۹۸۳۴
|
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲

به گزارش خبرگزاری  بسیج از کاشان؛نکوداشت "مجاهد مهاجر" فرصتی شد تا نه تنها شهروندان کاشانی بلکه عموم مردم با شخصیت آیت‌الله عبدالنبی نمازی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان هرچه بیشتر و بهتر آشنا شوند.

آیت‌الله نمازی بر اساس مسئولیتی که رهبر معظم انقلاب به این عالم مجاهد داد، رهسپار شهر دارالمومنین کاشان شد و به همین دلیل "مجاهد مهاجر" نام گرفت و به پاس 13 سال خدمت به مردم کاشان و چند دهه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی مراسم نکوداشتی درخور شان این عالم مجاهد برگزار می‌شود.

این مراسم نکوداشت بهانه‌ای شد که با سرهنگ مرتضی عمومهدی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان به گفت‌وگو بپردازیم و ابعاد مختلف شخصیت آیت‌الله نمازی، به‌ویژه در زمان تصدی مسئولیت در فرماندهی سپاه استان اصفهان مورد بررسی قرار گیرد.سرهنگ عمومهدی  اظهار داشت: یقینا باید انسان‌های بزرگ برای شخصیت‌های ارزشمند صحبت کنند؛ آیت الله نمازی که از سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می‌رود، از جمله افرادی است که تمام وجود خود را وقف اسلام و انقلاب اسلامی کرد.

وی با بیان اینکه آیت‌الله نمازی از جمله علمایی است که در میان تمامی اقشار جامعه محبوب است، افزود: آیت‌الله نمازی در هر کجا که حضور داشت، آثار و برکات خوبی نیز از خود به‌جای گذاشت و بر همین اساس با اعتقاد خاصی از این عالم مجاهد به نام "سرباز انقلاب" یاد می‌کنیم.

فرمانده سپاه کاشان، آیت الله نمازی را از علمای طراز اول دانست و ابراز داشت: این عالم مجاهد چه در زمان امام راحل و چه در زمان حاضر هر کجا که نیاز شد، به صلاحدید و بدون هیچ نگرانی و دغدغه در آن منطقه حضور پیدا کرد و همین موضوع یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد شخصیت آیت‌الله نمازی است.وی با بیان اینکه آیت‌الله نمازی در برهه‌های حساس و سخت انقلاب اسلامی فعالیت‌های بسیار خوبی را داشته است، گفت: آیت‌الله نمازی در برهه‌های حساس خدمات فراوانی در عرصه‌های مختلف دین، فقاهت، سیاست، امنیتی، نظامی و غیره به اسلام و انقلاب اسلامی داشته به نحوی که هر مکانی به حضور این عالم نیاز بوده، حضور پیدا کرده است.

عمومهدی ضمن اشاره به حضور آیت‌الله نمازی در قوه قضائیه و ارائه خدمات مختلف به عموم مردم در منصب قضاوت تصریح کرد: آیت‌الله نمازی به عنوان نماینده ولی فقیه در سپاه و مراکز نظامی ایفای نقش داشته و از عهده مسئولیت خود به خوبی برآمده است.

وی با بیان اینکه آیت‌الله نمازی مدتی به عنوان فرمانده سپاه استان اصفهان ارائه خدمت داشت، تاکید کرد: اینکه یک روحانی مسئولیت سپاه یک استان را بر عهده داشته از جایگاه و اهمیت بالایی برخوردار است و بر همین اساس آیت‌الله نمازی توانست در این مسئولیت به خوبی نقش ایفا کند.

فرمانده سپاه کاشان، آیت‌الله نمازی را یک مفسر قرآن کریم خطاب قرار داد و اذعان داشت: آیت‌الله نمازی در امور قرآنی از مهارت بالایی برخوردار بوده به نحوی این عالم مجاهد تفسیر قرآن کریم با نام "تفسیر هدی" را در چندین جلد در حال کتابت است.

وی با بیان اینکه سخنرانی‌های اخلاقی آیت‌الله نمازی زبانزد خاص و عام است، ابراز داشت: آیت‌الله نمازی در عرصه‌های مختلفی ورود پیدا کرده اما زمانی که این عالم مجاهد در سمت فرمانده استان اصفهان خدمت می‌کرد، این منطقه دارای مخاطرات متعددی بود اما با رصد دقیق، موضوعات به خوبی و با بهترین نتیجه به پایان می‌رسید در حالی که اگر فرد دیگری در این مسئولیت بود ممکن بود مشکلاتی سد راه ما قرار می‌گرفت.

عمومهدی با بیان اینکه آیت‌الله نمازی نقش خود را در مقابله با جریان‌های ضد انقلاب به خوبی ایفا کرد، افزود: پس از رحلت آیت‌الله یثربی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه فقید کاشان، عموم مردم منتظر تدبیر رهبر معظم انقلاب و فرد انتخابی در جایگاه نمایندگی ولی فقیه و امامت جمعه کاشان بودند که با تیزبینی و اشرافیت بر منطقه کاشان آیت‌الله نمازی را به این مسئولیت انتخاب کردند.

وی ضمن اشاره به نقش موثر و بی‌بدیل آیت‌الله نمازی در طول 12 سال خدمت به مردم این منطقه تصریح کرد: خوشبختانه یگان‌های مختلف نظامی و انتظامی ارتباط خوبی با آیت‌الله نمازی دارند و عموم مردم به ویژه بسیجیان نیز به این عالم مجاهد به عنوان یک چهره انقلابی عشق ورزیده و نسبت به وی ابراز دارند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها