سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۲۱۰۲۸۹
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸- ۲۹: ۱۶
باید یکبار برای همیشه تکلیف جماعت سلبریتی را روشن کرد و آنان را تکانی داد که حقیقت با نمایش تفاوت دارد؛ باید بفهمند که "نمایش تمام شد" خودتان باشید!

به گزارش خبرگزاری بسیج، علی صالحی فعال فرهنگی نوشت:بازی برایشان تمامی ندارد؛ این قدر در نقش فرو رفته اند که انگار علاقه ای به بازگشت به زندگی حقیقی ندارند.

بازی سلبریتی ها در فیلمنامه سعیدحجاریان!/حرفمان را باید از زبان سلبریتی ها بزنیم

 

برایشان فرق نمی کند که جلوی دوربین باشند و یا در صحنه حقیقی روزگار! در هر دو حال بازیگرِ کارگردان هایی هستند که در پشت دوربین و یا پشت پرده اند!

سلبریتی ها این بار قرار است در فیلمی سیاسی اما نه برای پرده سینما ، بلکه برای سنایوری که از خیلی وقت پیش با قلم سعید حجاریان نوشته شده است، ایفای نقش کنند. آنها قرار است نقش" زبان" باشند؛ مهم ترین پیام سناریوی نوشته شده توسط حجاریان این است:"حرفمان را باید از زبان سلبریتی ها بزنیم"

تحریم حضور در رسانه ملی حتی اگر نام و نانشان را از این رسانه دارند، تحریم جشنواره ملی فجر، پناه گرفتن در کشورهای غربی و مواجب بگیر رسانه ی آل سعود شدن، توئیت زدن و فراخوان دادن برای تجمعات غیرقانونی، لولیدن در سفارت ملکه ی انگلیس، حمایت از ارازل و اوباش سابقه دار، سیاه نمایی عملکرد 40 ساله نظام، و... همگی سکانس هایی است تا سنایوری لیدرهای اصلاحات و سیاسیون پشت پرده را تکمیل کنند!

باید یکبار برای همیشه تکلیف جماعت سلبریتی را روشن کرد و آنان را تکانی داد که حقیقت با نمایش تفاوت دارد؛ باید بفهمند که "نمایش تمام شد" خودتان باشید!

حالا که با دست خودشان رسانه ملی و جشنواره فجر را تحریم کردند و سبب خوراک برای رسانه معاند شده اند ، مدیران دوباره به تکاپو برای بازگرداندن نیفتند و بار دیگر برای این جماعت فرش قرمز پهن نکنند

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar