سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۲۲۱۴۹۸
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸- ۰۲: ۱۲
رئیس کمیسیون قضایی مجلس:
اللهیار ملکشاهی گفت: باید با محتکران لوازم بهداشتی در ملاء عام برخورد شود و دستگاه‌های نظارتی هیچ گونه اغماضی در رابطه با این گونه افراد نباید داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری بسیج به نقل از فارس، اللهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به احتکار لوازم بهداشتی در شرایط حساس کنونی توسط برخی افراد گفت: دستگاه‌های نظارتی از جمله سازمان تعزیرات حکومتی، بخش نظارتی وزارت بهداشت و قوه قضائیه باید با شدت و حدت و بدون هیچ اغماضی با محتکران لوازم بهداشتی برخورد کنند.

وی افزود: دستگاه‌های نظارتی هیچ گونه رأفت اسلامی در رابطه با این محتکران داشته باشند؛ چراکه خود اسلام نیز شدیدترین برخوردها را با محتکران توصیه کرده و ما ظرفیت قانونی لازم را هم در این زمینه داریم.

رئیس کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: حتی اگر این احتکار و سودجویی با هدف ایجاد هرج و مرج یا اخلال در نظام اقتصادی کشور باشد، در قانون مجازات اعدام برای این گونه افراد پیش‌بینی شده است.

ملکشاهی خاطرنشان کرد: باید افرادی که چه با هدف سودجویی و چه با هدف هرج و مرج و... اقدام به احتکار و گرانفروشی لوازم بهداشتی می‌کنند، در ملاءعام مجازات شوند و همگان شاهد مجازات این افراد باشند.

وی در پایان گفت: اسلام در رابطه با محتکران برخورد جدی و بدون اغماض را در نظر گرفته و اینکه این احتکار در شرایط خاص کنونی انجام می‌دهد، به مثابه نمکی است بر زخم باز مردم ریخته می‌شود و باید با افراد سودجو در این باره شدیدا برخورد شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar