‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۲۲۷۱۱۷
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۳۹۹- ۲۲: ۱۶
یک فعال بسیجی اراک در گفتگو بابسبج:
بسیجی فعال سپاه ناحیه اراک گفت: نامگذاری سال 99 به عنوان جهش تولید می‌توان این برداشت را کرد که باید سرعت کارهای اقتصادی و تولید داخلی افزایش پیدا کند.

به‌گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از اراک؛سمانه پاکپور از بسیجیان نخبه و کارآفرین سپاه ناحیه اراک در گفتگو با خبرگزاری بسیج استان مرکزی با اشاره به شعار یک دهه اقتصادی گفت: اقتدار ملی و اشتغال‌آفرینی، همت مضاعف و کار مضاعف، جهاد اقتصادی، تولید ملى و حمایت از کار و سرمایه ایرانى، حماسه‌ سیاسی و حماسه‌ اقتصادی، اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل، اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال، حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید یک دهه را حول محور شعارهای اقتصادی رقم زد.

وی افزود: امسال هم با نامگذاری "جهش تولید" شاید رهبری به همگان تکلیف کرده باشند که حرکت آهسته 10 ساله اقتصادی دیگر نیاز به جهش دارد.

پاکپور ادامه داد:  نامگذاری سال 99 به عنوان جهش تولید می‌توان این برداشت را کرد که باید سرعت کارهای اقتصادی و تولید داخلی افزایش پیدا کند.

وی با اشاره به بیانات امام خامنه ای مبنی بر اینکه یک دهم رونق تولید در سال 98 عملی نشده ،گفت:باتوجه به اینکه رهبری یک عقب‌ ماندگی را در زمینه رونق تولید مشاهده کردند بازهم در این زمینه به همگان تاکید کردند که باید در بخش تولید داخلی جهش صورت گیرد.

این کارآفرین برتر در پایان خاطر نشان کرد: جهش تولید می‌تواند فرصتی باشد تا ضربه های وارد شده به اقتصاد کشور و معیشت مردم جبران شود که باید آن را جدی گرفت.

انتهای پیام/ 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar