‌باشگاه خبرنگاران
دیدار اعضای ستادکنگره شهدای استان با مادران شهدا
در ایام ولادت حضرت زهرا(س) صورت گرفت؛
در ایام با سعادت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت روز مادر دبیر کل کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی و جمعی از اعضای ستاد کنگره با جمعی از مادران شهدای استان دیدار کردند.
لزوم برجسته سازی ظرفیت ها ی دفاع مقدس استان مرکزی برای جوانان
فرمانده سپاه روح الله:
فرمانده سپاه روح‌الله گفت: استان مرکزی در دوران دفاع مقدس سوژه‌های بسیار ناب و برجسته‌ای دارد که باید با استفاده از ظرفیت‌های موجود همچون برنامه روایت کنگره، فضای مجازی و رسانه‌ها برای معرفی آنها استفاده شود.
شاگردان حاج قاسم برنامه های یکصدساله را با قوت ادامه می دهند/شهید سلیمانی همواره خود را مدافع انقلاب و خدمتگزار مردم می دانست
سردار باقرزاده همرزم شهید سلیمانی در اراک مطرح کرد:
یکی از فرماندهان ارشد نیروی قدس سپاه پاسداران با اشاره به اینکه حاج قاسم برنامه ریزی یکصد ساله خود را انجام داده است و امروز راهبردهای ایشان توسط شاگردان او عملیاتی خواهد شد،گفت: تلاش دشمن برای از بین بردن تفکر قاسم سلیمانی یک کار بیهوده است و کارساز نخواهد بود.
مردم ثابت کردند همواره برای دفاع از کشور در صحنه هستند
معاون سیاسی استانداری مرکزی:
معاون سیاسی استانداری مرکزی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه گفت: امروز ملت فهمیم ایران با حضور با معنی خود در راهپیمایی به جهانیان نشان دادند که انقلاب اسلامی و رهبری انقلاب را دوست دارند و علیرغم همه مشکلات و سختی‌ها به نظام و انقلاب خود پایبند هستند همواره برای دفاع از کشور در صحنه هستند.
مردم سالاری دینی رمز اقتدار جمهوری اسلامی است/قدرت موشکی محصول انقلاب سال ۵۷ است
ابوترابی فرد:
امام جمعه موقت تهران گفت: ملت ایران با حضور باشکوه و معنادار خود در راهپیمایی نشان دادند که حرکت های دشمنان آنها را از حرکت و اراده خود باز نمی دارد.
اخلاق اسلامی شیخ زکزاکی ۱۵میلیون نفر را شیعه کرد/ دولت نیجریه از تفکر انقلابی شیخ واهمه دارد
عضو جنبش اسلامی نیجریه مطرح کرد؛
عضو جنبش اسلامی نیجریه گفت: شیخ زکزاکی به واسطه رفتار انسانی و اخلاقی خود تفکر شیعه را در کشور نیجریه گسترش داد و توانست در این مدت حدود 15 میلیون نفر را به دین اسلام و مذهب شیعه جذب کند.
دولت نیجریه اجازه آزادی شیخ زکزاکی را نمی دهد/ مسلمانان دنیا به امام خمینی(ره) افتخار می کنند
دختر رهبر شیعیان نیجریه مطرح کرد؛
دختر شیخ زکزاکی گفت: در حالی که دادگاه های نیجریه به بی گناهی پدرم رای داده اند ولی دولت کشورم تا به حال اجازه آزادی او را نداده است.
رقابت ۷۱ کاندیدا در حوزه انتخابیه اراک خنداب و کمیجان/پیش بینی ۳۱۴شعبه اخذ رای در اراک
فرماندار اراک خبر داد؛
فرماندار اراک گفت: تعداد ۳۱۴ شعبه اخذ رای در شهرستان اراک شامل شهر اراک و شهرهای تابع یعنی کارچان، ساروق و داودآباد و روستاهای تابع در نظر گرفته شده و چیدمان این شعب به گونه ای انجام شده تا دسترسی همه افراد به راحتی صورت پذیرد و مشکلی برای رای دادن وجود نداشته باشد.
برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در بیش از ۱۵۰ نقطه استان مرکزی
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی خبر داد:
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی از برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن، چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در بیش از ۱۵۰ نقطه شهری و روستایی استان مرکزی خبر داد.
پشتوانه فکری زنان باعث پیروزی انقلاب شد/ پرورش نسل صالح مهمترین وظیفه زن مسلمان
مدرس دانشگاه امام حسین(ع) مطرح کرد:
مدرس دانشگاه امام حسین(ع) با بیان اینکه پشتوانه فکری زنان در زمان انقلاب باعث پیروزی انقلاب شد، تصریح کرد: همانطور که قیام مسلم در زمان امام حسین(ع) به خاطر همراه نشدن زنان جامعه به نتیجه نرسید، اگر همراهی زنان در انقلاب اسلامی ایران هم نبود، مطمئنا این انقلاب به ثمر نمی نشست.