سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۲۷۶۵۴
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۹- ۲۶: ۱۷
در یادداشت عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس مطرح شد:
دکتر مجتبی زارعی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور و عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس در یادداشتی با اشاره به پشت پرده حمایت منافقین از پزشکان بدون مرز آورده است:در کشاکش ساده لوحی وزارت خارجه و زیرکی توده‌ی مردم در کشف پشت پرده‌ی نفوذ پزشکان بدون مرز، شاهد و مدرک از آستین سازمان آدمکش منافقین بیرون زد.

به گزارش به گزارش سرویس اساتید خبرگزاری بسیج، در متن یادداشت این استاد دانشگاه آمده است:

پس از عباس عبدی و محمود صادقی، حالا سرکرده ی فرتوت منافقین که دستش به ترور، کشتن و مثله کردن هفده هزار ایرانی و نیز جاسوسی برای حزب بعث در جنگ تحمیلی آلوده است توییت زده و گفته خارج کردن پزشکان (بخوانید جاسوسان) بدون مرز از ایران، به دلیل پنهان نگه داشتن آمار جان باختگان از سوی آخوندهاست!؟

مردم اما می گویند در کشاکش ساده لوحی وزارت خارجه و زیرکی توده ی مردم در کشف پشت پرده ی نفوذ پزشکان بدون مرز، شاهد و مدرک از آستین سازمان آدمکش منافقین بیرون زد؛ چون مگر پزشکان بدون مرز مورد نظر سازمان منافقین، "ماموران سرشماری" و یا "کارشناسان اطلاعاتی" رصد و پایش اوضاع کشورند که این کفتار پیر با ناشی گری و کم حافظگی از آن پرده برداشته است!؟

 

 دکتر مجتبی زارعی عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس

انتهای پیام/

 

لورفتن پشت پرده حمایت منافقین از پزشکان بدون مرز

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar