به گزارش خبرگزاری بسیج؛ سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی شهادت حاج میرزا محمد سلگی را تسلیت گفت. 

متن این پیام به شرح زیر است:

 مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا

خانواده محترم و معزز سردار شهید سرتیپ دوم پاسدار برادر حاج میرزا محمد سلگی

سلام علیکم بما صبرتم

سلام و درود خدا بر مردان بزرگی که مخلص و بی ادعا در امتداد خط کربلا و در رکاب ولایت با ایثار پاره تن خویش، حماسه و ایثار را رقم زدند تا عزت و استقلال نظام مقدس برآمده از خون شهیدان آسیب ناپذیر باقی بماند.

دیگربار شاهد عروج و پرواز مهاجری دیگر از تبار مهاجران فی سبیل الله و درس آموزان مکتب سید و سالار شهیدان حضرت حسین بن علی(علیه السلام) و علمدار رشیدش ابوالفضل عباس(علیه السلام) هستیم، که پس از سالیانی تحمل رنج و سختی ناشی از جراحات وارده در دوران دفاع مقدس، نهایت قفس تن بشکست و به ملکوت اعلی پرکشید و در جوار افلاکیان سکنی گزید.

اینجانب عروج آن دلیر مرد عاشورایی و جانباز سرافراز سپاه اسلام برادر حاج میرزا محمد سلگی را به خانواده صبور و بازماندگان ارجمند تسلیت عرض مینمایم. امید است شما خانواده محترم و بزرگوار در این مصیبت نیز تسلیم تقدیر و مشیت خداوند سبحان باشید. علو درجات معنوی و روحانی و رحمت و غفران الهی برای آن فقید سعید و بقای عمر توأم با صحت و سلامتی برای شما بازماندگان شریف از خداوند تبارک و تعالی مسئلت دارم.

سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین