سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۴۳۸۱۱
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹- ۱۷: ۱۰
در راستای کمک به نیازمندان:
۵۰ بسته معیشتی به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال، به همت کارکنان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در راستای لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر کمک‌های مؤمنانه در ماه مبارک رمضان، تهیه و پس از شناسایی نیازمندان آبرومند شهر چابهارکه تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نبودند، توزیع نمودند.
به گزارش خبرنگار بسیج از چابهار،  ۵۰ بسته معیشتی در راستای رزمایش کمک مومنانه توسط پایگاه بسیج دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار بین نیازمندان توزیع شد.

این بسته های معیشتی هر یک به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال، به همت کارکنان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در راستای لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر کمک‌های مؤمنانه در ماه مبارک رمضان، تهیه و پس از شناسایی نیازمندان آبرومند شهر چابهارکه تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نبودند، توزیع نمودند. 

حضور کارکنان دانشگاه دریانوردی وعلوم دریایی چابهار در این رزمایش ملی، زمینه ساز تحقق گفتمان تمدن اسلامی خواهد بود. 

 هریک از این بسته‌های معیشتی به ارزش سه میلیون ریال شامل اقلام اساسی از جمله برنج، روغن، رُب گوجه‌فرنگی، ماکارونی و همچنین ملزومات سفره افطار، بود. 

استمرار اینگونه اقدامات برای کمک به اقشار آسیب پذیر و نیازمندان جامعه از سوی اساتید و کارکنان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار، همواره استمرار خواهند داشت.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar