سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۵۴۵۹۵
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۹- ۲۱: ۲۰
بردلی بلیکمن، مشاور جورج بوش رئیس جمهور اسبق آمریکا:
مشاور رئیس جمهور اسبق آمریکا در مصاحبه ای گفت که تغییر دولت در انتخابات پیش رو در آمریکا بر سیاست خارجی واشنگتن در قبال تهران تاثیر چندانی نخواهد گذاشت.

«بردلی بلیکمن» مشاور «جورج بوش» رئیس جمهور اسبق آمریکا گفت که تا زمانی که ایران رفتار خود را تغییر ندهد، هیچ گونه عادی سازی روابط میان واشنگتن و ایران صورت نخواهد پذیرفت.
وی که با شبکه خبری العربیه مصاحبه می کرد، افزود: «آمریکا در حال ادامه دادن به کارزار فشار حداکثری تحریم ها علیه ایران است.»
این مقام سابق آمریکایی در ادامه این مصاحبه مدعی شد: «ایران باید درک کند که هیچ گونه عادی سازی روابط میان ایران و آمریکا صورت نخواهد پذیرفت مگر آنکه آنها رفتار خود را تغییر دهند که نخست و مهمتر از همه تغییر رفتار آنها در دستیابی به سلاح هسته ای، خشونت، تامین مالی تروریسم و ایجاد بی ثباتی است.»
این اظهارات بلیکمن در حالی مطرح می شود که آمریکا تمام تلاش خود را به کار بسته تا تحریم تسلیحاتی ایران در شورای امنیت سازمان ملل را که اواخر مهرماه به پایان می رسد تمدید کند.
وی در پاسخ به این سوال که آیا با تغییر دولت کنونی آمریکا احتمال تغییر در سیاست های آمریکا در قبال ایران وجود دارد که پاسخ داد که تغییر دولت بر سیاست خارجی آمریکا تاثیر چندان نخواهد گذاشت.
مشاور جورج بوش اضافه کرد: «امور بین الملل با انتخابات در آمریکا تغییر نمی کند مگر آنکه بحرانی وجود داشته باشد. ایران امروز در وضعیت بهتری نسبت به شرایطی که در ماه نوامبر تحت ریاست جمهوری ترامپ خواهد بود، قرار ندارد و در صورتی که ترامپ بار دیگر انتخاب شود شرایط بدتر خواهد شد.»

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar