سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۶۱۳۴۳
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۹- ۳۴: ۲۲
مدیریت شهری بسطام از فرماندهی گروه پدافند هوایی ۱۰ محرم در راستای مشارکت در مقابله با کرونا ویروس تقدیر کردند.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بسطام طی نشستی از زحمات سرهنگ پاسدار حسن قربانیان، فرمانده گروه پدافند هوایی ۱۰ محرم بابت مشارکت فعال و همیاری مدیریت شهری بسطام در ضدعفونی نمودن سطح شهر و اقدامات اجرایی در کنترل شیوع ویروس کرونا، تقدیر بعمل آوردند.
مدیریت شهری بسطام همچنین برخود لازم میداند از همکاری و زحمات فراوان سردار عبدالرحیم ابراهیمیان، فرمانده سابق گروه پدافند هوایی ۱۰ محرم، قدردانی نموده و آرزوی صحت و تندرستی برای وی مینماید.
تقدیر مدیریت شهری بسطام از فرماندهی گروه پدافند هوایی ۱۰ محرم
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar