سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۶۱۵۰۸
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۹- ۲۶: ۱۱
مسئول معاونت آموزش یگان ویژه ناجا تهران بزرگ با حضور در دفتر فرماندهی ناحیه امام حسین (ع) کرج با تقدیم هدیه و لوح سپاس- با امضاء فرمانده تیپ ویژه تهران بزرگ ناجا – ازتعامل و همکاری فرمانده ناحیه و معاونت عملیات ناحیه کرج در امر آموزش سلاح کارکنان یگان ویژه ناجا تهران بزرگ تشکر کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، در این دیدار صمیمی جناب سرهنگ محمد حسین محمودی نسب کیفیت آموزشی بسیج را در حد بسیار مطلوبی توصیف کرد و خواهان تعامل بیشتر با مجوعه های آموزشی و عملیاتی بسیج شد.

سرهنگ پاسدار مجید زنجانی با ابراز خوشحالی از تعامل آموزشی بین بسیج وناجا اظهار داشت: ما قدردان زحمات شبانه روزی و مجاهدانه برادران خود در نیروی انتظامی جمهوری اسلامیدر ایجاد وتقویت آرامش و امنیت در جامعه اسلامی هستیم.

فرمانده ناحیه امام حسین (ع) کرج در ادامه تاکید کرد: بسیج مجموعه گرانبها از تجارب آموزشی و تخصصی در تمامی زمینهای امنیتی ، فرهنگی و نظامیمی باشد و ما آمادگی کامل داریم با انتقال این تجربیات ناب مجموعه های مدافع نظام را تقویت بکنیم ونیز خواستار استفاده از توانمندی‌های دیگر ارگانهای ارزشی همانند نیروی انتظامی سرافراز در مجموعه بسیج وسپاه می با شیم واز انتقال  این تجربیات گرانسنگ باکمال رقبت وشوق استقبال می کنیم.

کیفیت آموزش در بسیج در حدبسیار مطلوبی قرار دارد

کیفیت آموزش در بسیج در حدبسیار مطلوبی قرار دارد

کیفیت آموزش در بسیج در حدبسیار مطلوبی قرار دارد

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar