سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۷۴۳۹۴
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۹- ۴۵: ۱۰
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی:
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: امنیت مردم خط قرمز مجموعه دستگاه قضایی بوده و با هرکسی که بخواهد با هر رویکرد، انگیزه و هدفی این امنیت را به نا امنی تبدیل کند با جدیت و قاطعیت برخورد خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، موسی خلیل اللهی در نشست تعامل و هماهنگی دادگستری استان و فرماندهی انتظامی با بیان اینکه نیروهای مسلح در کل کشور پیشقدم در تامین امنیت نظام و کشور بوده و زحمات بسیاری برای تامین امنیت متحمل شده اند، اظهار داشت: با توجه به کلیت قانونی تاسیس نیروی انتظامی که بیانگر فلسفه و اهداف تشکیل آن بوده به این مهم پی می بریم که قانون گذار یک ظرفیت و جایگاه بسیار بزرگی را برای نیروی انتظامی قائل بوده و اهداف بسیار مهمی را برای آن تعریف کرده است.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در تمامی شئون حضور و بروز و ظهور داشته و بیشترین روابط تشکیلات قضایی استان با نیروی انتظامی است افزود: عمیقا به این موضوع اعتقاد داریم هر قدر هم افزایی، تعامل و همفکری بین دادگستری و نیروی انتظامی افزایش یافته، هدفمند و عملیاتی شود به مردم ایجاد آرامش و احساس امنیت خواهد داد و اطمینان خاطری در پرسنل انتظامی و همکاران قضایی ایجاد خواهد شد.

خلیل اللهی خاطرنشان کرد: امنیت مردم خط قرمز مجموعه دستگاه قضایی بوده و یکی از فلسفه های وجودی دادگستری و نیروی انتظامی تامین امنیت برای مردم بزرگوار کشور و استان است و با هرکسی که بخواهد با هر رویکرد، انگیزه و هدفی این امنیت را به ناامنی تبدیل کند با جدیت و قاطعیت برخورد خواهیم کرد.

وی با تاکید بر برخورد با برهم زنندگان امنیت در استان به طور جدی خاطرنشان کرد: زیبنده استانی به این بزرگی نیست که گفته شود افرادی سعی در برهم زدن امنیت آن هستند.

خلیل اللهی در خصوص پیشنهاد تشکیل قرارگاه مختص جلب محکومین، گفت: تمام اقداماتی که در احضار و جلب و دستگیری و بازجویی و محاکمه و صدور رای انجام می شود همگی یک امر انتزاعی بوده و متهم زمانی طعم عدالت را خواهد چشید و مردم زمانی احساس آرامش خواهند کرد که این اقدامات منجر به نتیجه شود و این نتیجه در اجرای احکام مشخص می شود، اگر این اتفاق نیفتد و شخص در اجرای احکام دستگیر و حکم صادر نشود تمامی اقدامات بی نتیجه خواهد ماند.

 
 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar