حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج خنداب
سرهنگ پاسدار محسن صادقی اشاره کرد : مهمترین برنامه های تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت برگزاری یادواره شهدا امروزه فرهنگ غنی انقلاب اسلامی، افتخار آمیز بوده و عزت اسلامی مرهون خون شهیدان است.
کد خبر: ۹۲۸۱۲۰۴
|
۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۴

حدود 70 عنوان برنامه در سطح حوزه ها و پایگاه های مقاومت با شعار ما قوی هستیمبه گزارش خبرگزاری بسیج شهرستان خنداب : سرهنگ پاسدار صادقی  با اشاره به هفته دفاع مقدس با شعار ما قوی هستیم ،امروزه فرهنگ غنی نظام انقلاب اسلامی افتخار آمیز بوده و عزت اسلامی مرهون شهیدان است ، در طول هفته دفاع مقدس انشالله حدود 70 عنوان برنامه در سطح حوزه ها و پایگاه های مقاومت در سطح شهرستان خنداب برگزار میگردد که از مهمترین این برنامه ها تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت و همچنین برگزاری یادواره های شهدا و دیدار با خانواده معظم شهدا با رعایت پروتکل های بهداشتی و همجنین مسابقات ورزشی ، هنری و فرهنگی و برگزاری کارگاه های  آموزشی و بصیرتی بصورت حضوری و مجازی و همچنین قبار روبی و گلباران کردن قبور شهدا ، رژه موتوری ، افتتاح خانه محرومین و سالن ورزشی در یکی از مناطق روستایی شهرستان در حال برگزاریست .

وی ادامه داد :در هفته دفاع مقدس اعزام گروه های جهادی ، خدماتی و پزشکی اجرای برنامه  کمک های مومنانه برگزار خواهد شد .

انشاالله در راستای اهداف مقدس شهدا که حرکتی بعنوان مقاومت در عرصه های اعتقادی ، فرهنگی و ایدئولوژی بتوانیم راه شهدا را ادامه دهیم .

ارسال نظرات