سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۸۱۶۹۵
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۹- ۱۶: ۰۹
با حضور جانشین دادستان، مدیرکل محیط زیست و مدیرعامل کارخانه سیمان ایلام جلسه‌ای در خصوص رفع آلودگی مربوط به کارخانه سیمان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، بر حسب دستور دادستان محترم مرکز استان ایلام، امروز جلسه‌ای در خصوص رفع آلودگی کارخانه سیمان ایلام با حضور جانشین دادستان ایلام، مدیر کل محیط زیست استان و مدیر عامل کارخانه سیمان ایلام برگزار شد.

در این راستا رضا امیری‌مقدم جانشین دادستان ضمن اشاره به خطرات زیست محیطی کارخانه سیمان از جمله آلودگی هوا، آلودگی آب‌های زیر زمینی منطقه و... ، گفت: باید تمهیدات زیست محیطی در اولویت کار کارخانه سیمان قرار گیرد.

وی افزود: مدیر عامل کارخانه سیمان، حداکثر ظرف مدت یک ماه برنامه عملی جهت کاهش میزان آلودگی بهبود فیلتراسیون اقدام و مستندات را ظرف مهلت مذکور به دفتر دادستان ارسال کند.

این مقام مسوول ادامه داد: بایستی حداکثر ظرف مهلت دو ماه نسبت به عایق سازی back filer به منظور کاهش آلودگی خط دو اقدام شود.

وی تصریح کرد: اداره محیط زیست ایلام همکاری لازم را با کارخانه سیمان ایلام جهت اجرای طرح کاهش آلودگی و تخصیص بودجه مورد نیاز از صندوق ملی محیط زیست به عمل آورد.

اداره محیط زیست ایلام، مدیر عامل کارخانه سیمان و مدیریت پسماند شهرداری ایلام نسبت به تشکیل کارگروهی به منظور استفاده از نخاله‌های ساختمانی جهت تولید سیمان و جلوگیری از آلودگی و راهکارهای عملی ظرف ده روز به دادستانی ارسال شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar