سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۲۸۲۲۸۸
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۹- ۳۱: ۰۶
همایش علمی پژوهشی فتح الفتوح 1، با رعایت کلیه اصول حرفه ای همایش های علمی پژوهشی با موضوع تعلیم وتربیت تمدنی برای اولین بار در سطح کشور برگزار می گردد؛

 به گزارش خبرگزاری بسیج، همایش علمی پژوهشی فتح الفتوح 1، با رعایت کلیه اصول حرفه ای همایش های علمی پژوهشی با موضوع تعلیم وتربیت تمدنی برای اولین بار در سطح کشور برگزار می گردد. در همین راستا خبرگزاری بسیج در گفتگو با دست اندرکاران برگزاری همایش علمی فتح الفتوح به بررسی دلایل و اهدف برگزاری این همایش پرداخته است.

دکتر ایمان ایمانی فر با بیان اینکه هدف کلان این همایش هم افزایی علمی و عملی سراسری برای گره گشایی در موضوع تعلیم وتربیت است، گفت: تمدن سازی رویکرد های متفاوتی دارد که از جمله آن می توان به رویکرد های علم مدار، امید مدار، اقتصاد مدار و رفتار مدار اشاره کرد.
وی ادامه داد: برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی با رویکردهای متعددی می توان حرکت کرد و خط مشی های متفاوتی را هم می توان تجربه کرد اما در میان همه ی رویکرد ها، پرداختن به رویکرد علم مدار نقش بسیار کلیدی در به ثمر رسیدن تمدن داشته و ضامن بقا و اقتدار آن تمدن است.
سردبیر همایش علمی پژوهشی فتح الفتوح 1 با بیان اینکه شروع رویکرد علم مدار به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی از سطح نخبگانی و اهل فکر شروع شده و سپس سر ریز آن وارد جامعه شده و تبدیل به حقیقتی نمایان خواهد شد، گفت: برگزاری این همایش علمی - پژوهشی گامی برای تولید علم، بروز و ظهور علم و عالم تضارب آراء و رقابت علمی است.
ایمانی فر ادامه داد: نزدیک کردن علم به عمل از بستر همایش علمی - پژوهشی شروع شده و نهایتا موجبات رونق تولید فراهم خواهد شد بنابراین برگزاری همایش علمی - پژوهشی فتح الفتوح گامی در جهت رونق تولید علم و کارآفرینی خواهد بود .
ایمانی فر افزود: این همایش ضمن نزدیک کردن علم به عمل از بستر علمی - پژوهشی، در نظر دارد تا با هدف قرار دادن مسئله ی تربیت انسان انقلاب اسلامی، نظرات صاحب نظران را جمع آوری نموده و ضمن ظهور و بروز نظرات صاحب نظران عرصه ی تربیت کشور در حرکتی نوآورانه موجبات تولید علم و جوشش فکر را به عنوان مقدمه ی تولید عمل و کارآفرینی تربیتی در عرصه ی کشور و استان ایجاد نماید.
وی خاطرنشان کرد: نشست خبری این همایش با هدف تشریح اهداف و برنامه ها با حضور دست اندرکاران همایش و رسانه ها برگزار می گردد.

حجت الاسلام عبدالخالق بهرامی نسب هدایت گر همایش علمی پژوهشی فتح الفتوح در رابطه با برگزاری این همایش گفت: بواسطه نوگرایی و خلاقیت به کار رفته در روند اجرایی همایش فتح الفتوح مجموعه شجره طیبه صالحین فارس به عنوان پشتیبان اصلی این همایش اعلام آمادگی نموده است.


وی ادامه داد: امیدواریم آیندگان و فرزندان این ملت از برکات این حرکت علمی نو برخوردار شوند.

 عبداله غفاری دبیر محتوایی همایش با بیان اینکه امیدواریم این همایش که با موضوع تعلیم وتربیت تمدنی برای اولین بار در سطح کشور برگزار می گردد فتح باب برای راه اندازی این گونه همایش ها باشد، گفت: ایجاد جوشش فکر در عرصه تعلیم وتربیت، رفع نیاز های روز تربیتی با توجه به وضعیت کرونا، تولید بانک ایده با استفاده از افکار متنوع پژوهشگران، ایجاد فضای رقابت و تضارب آراء بین اندیشه ها و راهکارهای مختلف، ایجاد بستر برای ظهور و بروز علم و تبدیل شدن به عمل و کارآفرینی تربیتی اهداف برگزاری این همایش هستند.
وی محورهای برگزاری این همایش را تربیت تمدنی، نقش روانشناسی و حقوق در تربیت انسان تمدنی، تربیت فنی و حرفه ای در راستای تولید محصول، تربیت بدنی و انسان تمدنی اعلام کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar