فرمانده سابق انتظامی استان همدان با تاکید بر اینکه ارتقای بنیه فرهنگ، ایثار و شهادت از اولویت‌های اصلی در استان است،گفت: جان‌فشانی و شهادت نیروهای انتظامی در صحنه‌های مختلف گوشه‌ای از اقدامات و مجاهدت‌هایی است.
کد خبر: ۹۲۸۵۱۷۰
|
۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۲

ارتقای بنیه فرهنگ، ایثار و شهادت از اولویت‌های اصلی استبه گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، سردار بخشعلی کامرانی صالح در آئین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره فعالیت‌های ۳۷ ساله خود اظهار داشت: خدمت در نظام اسلامی آن هم برای یک لحظه توفیقی الهی است و خدا را شاکرم که توفیق ۳۷ سال خدمت در نظام اسلامی را دارا بوده‌ام.

وی به تشریح اقدامات صورت گرفته در دوره سه ساله مسئولیت خود در استان همدان، خاطرنشان کرد: در زمان معارفه برنامه‌ای در ۱۱ بند برای اجرا تدوین شده بود و روز گذشته زمانی که این موضوعات را مشاهده می‌کردم تا حد مطلوب در این مدت اجرایی شده بودند.

فرمانده سابق انتظامی استان همدان با تاکید بر اینکه ارتقای بنیه فرهنگ، ایثار و شهادت از اولویت‌های اصلی در استان است، مطرح کرد: جان‌فشانی و شهادت نیروهای انتظامی در صحنه‌های مختلف تنها گوشه‌ای از اقدامات و مجاهدت‌هایی است که در راستای ایجاد امنیت انجام شده است.

وی با بیان اینکه فرماندهی انتظامی استان در سه مرحله به توزیع کمک‌های مؤمنانه بالغ بر ۶۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان پرداخت، گفت: ارتقای سطح رزمی، دفاعی و عملیاتی از دیگر فعالیت‌هایی بود که در دوره گذشته مورد تاکید قرار گرفت و به دستاوردهای خوبی نیز در این راستا دست پیدا کردیم.

سردار کامرانی‌صالح گفت: در برخورد با اراذل ‌و اوباش بسیار سختگیر و جدی است و نمونه آن نیز در شهادت حجت‌الاسلام مصطفی قاسمی مشاهده کردیم که در کمترین زمان قاتل شناسایی و به درک واصل شد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص اعتراضات پس از گرانی بنزین ابراز کرد: در آن اعتراضات استان همدان از معدود استان‌هایی بود که اجازه ندادیم خسارتی به آن وارد شود و حتی در اغتشاش زندان همدان نیز با حضور به موقع اعضای شورای تأمین توانستیم این مسئله را به‌خوبی مدیریت و مهار کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار