سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۸۶۵۱۰
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۹- ۰۴: ۱۳
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اعلام کرد:
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: تعهد استان برای اشتغال زایی در سال جاری ۲۰ هزار فرصت شغلی است که کمیته امداد استان قزوین با پنج هزار فرصت شغلی، یک چهارم از اشتغال زایی استان را بر عهده دارد.

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین، مهرعلی حق گویان در نشست با کارشناسان و ناظرین طرح های اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قزوین، که در سالن شهید حججی برگزار شد، بیان کرد: موضوع ایجاد اشتغال در کمیته امداد اقدامی فرمایشی نیست بلکه برنامه راهبردی این نهاد است.

وی ادامه داد: خدمت به نیازمندان در این نهاد علاوه بر تلاش برای رفع معیشت روزانه ، حرکتی برنامه محور جهت انتقال خانواده های نیازمند از وضعیت فعلی به نقطه مطلوب است تا عزت و موقعیت خود و خانواده شان را در جامعه بازیابی کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: جامعه هدف کمیته امداد از افراد مختلفی تشکیل می شوند که هر کدام شرایط منحصر به خود را دارند، بخشی از این افراد به دلیل کهولت سن قادر به کار و فعالیت نیستند و بخشی دیگر نیز به دلیل سن کم خود باید در عرصه تحصیل تلاش کنند تا به واسطه ارتقای تحصیلی توانمند شوند.

وی افزود: ارتقای تحصیلی دانش آموز نیازمند گامی مهم در مسیر توانمندسازی فرد و خانواده است چراکه موجب می شود زنجیره فقر در خانواده قطع شود.

حق گویان خاطرنشان کرد: تعداد کثیری از افراد تحت حمایت را نیز کسانی تشکیل می دهند که توانایی کار دارند، این عده مورد ارزیابی قرار می گیرند تا توانایی آنها شناسایی شده و برهمین اساس تحت آموزش قرار گیرند.

وی تصریح کرد: مددجویی که مهارت های فنی و حرفه ای را آموخته باشدبه شرایطی می رسد که برای اشتغال زایی آماده است که در این مرحله به کارفرمایان معرفی و یا با پرداخت تسهیلات در عرصه تولید، وارد می شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اظهارکرد: کار کارشناسان و ناظرین طرح های اشتغال با این رویکرد حساس است چراکه شناسایی توانایی های مددجویان کمک شایانی به تسریع در فرآیند توانمند سازی آنان خواهد کرد.

وی اعلام کرد: برنامه اشتغال کمیته امداد استان قزوین برای سال جاری حدود پنج هزار فرصت شغلی معطوف شده است که امیدواریم با همراهی بانک ها، دستگاه های اجرایی و فعالان عرصه تولید شاهد تحقق برنامه پیش بینی شده باشیم.

حق گویان تأکید کرد: تعهد استان قزوین برای اشتغال زایی در سال جاری ۲۰ هزار فرصت شغلی است که کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین با پنج هزار فرصت شغلی، یک چهارم از اشتغال زایی استان را بر عهده دارد.

وی یادآورشد: این آمامدگی در کمیته امداد استان قزوین وجود دارد تا با همراهی دستگاه های اجرایی و بانک ها بیش از تعهد پنج هزار فرصت شغلی برای مددجویان رقم بزند.

1004/پ30/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar