سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۲۸۶۵۳۲
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۹- ۴۸: ۱۲
جانشین فرماندهی سپاه قمربنی هاشم علیه السلام تأکید کرد:
سرهنگ پاسدار مهران مرادی در چهارمین جلسه کارگروه جنگ نرم شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری بر استفاده از خِرد جمعی برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ چهارمین جلسه کارگروه جنگ نرم شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری در سالن جلسات سازمان تبلیغات اسلامی استان در شهرکرد برگزار شد.

جانشین فرماندهی سپاه قمربنی هاشم علیه السلام در این جلسه با تبریک حلول ماه ربیع الاول و گرامیداشت هفته نیروی انتظامی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمن به دنبال نفوذ با هدف تغییر در محاسبات مسئولین و مردم است.

سرهنگ پاسدار مهران مرادی افزود: نفوذ در باورهای مردم بویژه جوانان و مراکز تصمیم گیر و تصمیم ساز نظام از اهداف دشمن در جنگ نرم به شمار می رود.

وی، ادامه داد: هدف از برگزاری جلسات کارگروه جنگ نرم، استفاده از خِرد جمعی برای ارائه راهکارهای راهبردی برای مقابله با جنگ نرم دشمن و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب می باشد.

رئیس کارگروه جنگ نرم شورای فرهنگ عمومی استان چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: نتایج احصاء شده در پایان جلسات این کارگروه بعنوان سند تدوین می شود و برای تصمیم گیری و تصویب به شورای فرهنگ عمومی استان ارائه خواهد شد.

در این جلسه گزارشی از اقدامات آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری در زمینه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب ارائه شد و جمعی از حاضران به بیان نظرات خود در زمینه راهکارهای رفع موانع و بهبود عملکرد دستگاه های مختلف پرداختند.

شایان ذکر است؛ هم افزایی برای تولید محتوا در فضای مجازی، توجه ویژه به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، انتصاب مدیران متعهد و باورمند به ارزش های اسلامی و آرمان های انقلابی، پرهیز از خلط مسایل سیاسی با مباحث تربیتی، توجه به نشست های ارزشی و دوره های ضمن خدمت با محتوای معنوی و اعتقادی، تشویق و معرفی الگوهای برتر عفاف و حجاب و ضرورت ورود نمایندگان مجلس به موضوع نظارت بر مراکز آموزشی غیرانتفاعی و مراکز آموزشی خصوصی و اشراف آموزش و پرورش بر آنها، بومی سازی ابلاغیات وزارتخانه متناسب با ظرفیت های استانها و شهرستان ها در زمینه وظایف دستگاه ها در زمینه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و الزام رعایت شئونات اسلامی از سوی کارکنان دستگاه های مختلف در نظام مقدس جمهوری اسلامی، استفاده از ظرفیت مربیان مروج فرهنگ عفاف و حجاب، بخشی از مطالب مطرح شده در این جلسه بود.

گفتنی است؛ جلسه بعدی کارگروه جنگ نرم اختصاص به مأموریت ها و وظایف فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در زمینه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب دارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: