سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۰۰۰۵۰
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹- ۴۲: ۱۰
تحلیل های «خانه امن» مبتنی بر پرونده های واقعی است. تازه ترین سند، شهادت محسن فخری زاده دانشمند کشورمان است که چند روز پیش با نقشه آمریکایی –اسرائیلی ترور شد .

به گزارش خبرگزاری بسیج،«خانه امن» نخستین سریال نمایشی است که تصویری واقعی از داعش نمایش داده و به‌ چگونگی شکل گیری و هدف از ایجاد آن پرداخته است. این سریال حالا به طور آشکار می گوید ، داعش محصول آمریکا و اسرائیل برای رسیدن به اهداف خاص خود در خاورمیانه است.
در قسمت اخیر «خانه امن» مسول تیم اطلاعاتی (کمال با بازی حمیدرضا پگاه) در حین بازجویی از یک تروریست داعشی (ابوعامر با بازی قربان نجفی) بار دیگر به طرح جو بایدن اشاره می کند. در سریال پیش از این هم گفته شده بود،‌ بایدن قصد ناامن کردن خانه امن ایرانی ها را دارد. حالا تحلیل کامل تری از این طرح در سریال بیان شده است.
به گفته مسول تیم اطلاعاتی سریال ، داعش توسط اسرائیل و آمریکا تاسیس شد تا با نامن شدن منطقه و درگیر شدن نیروی های اطلاعاتی ایرانی ، آن ها به اهداف خود برسند.
در «خانه امن» به دو نکته مهم دیگر اشاره می شود. کمال به ابوعامر می گوید شما یا به دست حاج قاسم سلیمانی نابود خواهید شد (اشاره به قدرت ایران). و یا با پایان تاریخ مصرف تان توسط خود اسرائیل و آمریکا از بین می روید. (اشاره به دستاویز بودن داعش)
این سکانس «خانه امن» حاوی یک نکته مهم دیگر هم هست. در این سکانس اشاره می شود که داعشی ها چگونه در برداشت از اسلام واقعی گرفتار خطا شده و به دامن اسرائیل و آمریکا غلطیده اند.
در سریال همچنین ، طرح آمریکایی – اسرائیلی برای ترور حاج قاسم سلیمانی ، سید حسن نصرالله و دانشمندان هسته های کشورمان مورد اشاره قرار می گیرد. سازندگان «خانه امن» به این ضلع ، عربستان را هم اضافه و از سران این کشور به عنوان حامیان تروریست یاد کرده اند.
تحلیل های «خانه امن» مبتنی بر پرونده های واقعی است. تازه ترین سند، شهادت محسن فخری زاده دانشمند کشورمان است که چند روز پیش با نقشه آمریکایی –اسرائیلی ترور شد .

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar