سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۳۰۰۵۰۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۹- ۲۳: ۰۰
امام جمعه اهل سنت ثلاث باباجانی:
امام جمعه اهل سنت ثلاث باباجانی گفت: دشمن به دنبال این است که علم را در ممالک اسلامی ریشه کن کند تا بتواند پیشرفت اسلام و شکوفایی صنعتی در اسلام را بگیرد.

ماموستا ملا احمد شیخی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از ثلاث باباجانی ضمن تسلیت ترور شهید محسن فخری زاده اظهار داشت: این نوع ترورها؛ ترور دانش و علم است که استکبار جهانی به طرق مختلف تلاش می کند که دانشمند و عالم در کشور اسلامی نباشد.

امام جمعه ثلاث باباجانی با بیان اینکه دشمن همچنین به دنبال این است که صنعت و پیشرفت و تکنیک در کشور اسلامی علی الخصوص در جمهوری اسلامی نباشد،  افزود: تلاش دشمن به دنبال این است که علم را در ممالک اسلامی ریشه کن کند؛ تا بتواند پیشرفت اسلام و شکوفایی صنعتی در اسلام را بگیرد و مانع حرکت مسلمانان برای فراگیری علوم و دانش باشند و تنها استکبار جهان حرف اول را بزند و پیشرفت ها را با نام خود ثبت کند.

وی گفت: این اقدامات برای اولین بار نبوده و همچنان ادامه دارد و استکبار جهانی به دنبال آن هستند که مسلمانان به دنبال علم و دانش نباشند.

وی ادامه داد: تمام روزهای سال را با عناوین مختلف به بهانه های آزادی؛ حقوق زنان؛ حقوق بشریت و هسته ای تلاش می کنند که مانع به حرکت درآوردن چرخ علم و دانش برای مسلمانان و نظام جمهوری اسلامی باشند که از پیشرفت بایستد و یا حداقل تسلیم خواسته های انها باشند.

امام جمعه ثلاث باباجانی گفت: از طرف دیگر ما می بینیم که امریکا در مسئله انتخابات خود؛ شکست خورده است و انتظار داشتند که به این شیوه نباشد و روز به روز در کارهای خود موفق نبوده اند.

ماموستا شیخی اضافه کرد: داشنمندان هم همیشه به افراد محدود خلاصه نمی شوند و تعداد دانشمندان هسته ای هم کم نیست بلکه دارای چندین دانشمند و صدها شاگرد دیگر است بنابراین دشمن نمی تواند با این کارها موفق شود.

وی افزود: روز به روز ثابت می شود که دشمنان ما تروریست هستند و خود نیز می دانند که تروریست بودن ؛ محکوم است اما اشاره می کنند که کار ما نبوده است و تلویحا هم اشاره می کنند که چنین اتفاقی از جانب اسرائیل بوده است و ما نیز این حرکت ها را محکوم می کنیم.

وی در پایان گفت: قطعا این حرکت ها بی پاسخ نخواهند ماند و قطعا پیشرفت علم هم ادامه دارد و قفل نخواهد شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: