سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۱۵۲۷۷
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹- ۳۳: ۲۰
معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه سپاه اصفهان:
معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان از حوزه 9 حضرت مریم بازدید به عمل آورد.

به گزارش خبر گزاری بسیج از ناحیه مقاومت بسیج امام صادق (ع)، معاون هماهنگ کننده نمایندگی، ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان (عج) از حوزه ۹ حضرت مریم بازدید به عمل آورد.
در این دیدار ضمن تقدیر وتشکر از فرمانده، رابط واعضای نمایندگی حوزه، گزارش کاری از آن‌ها دریافت کرد و از آن‌ها به دلیل همکاری جهت حضور اعضا در بسیج تشکرکرد.
وی در ادامه یکی از نکات مهم نقش بسیجی را موفق بودن در خانواده گفت و تاکید کرد:وقتی خواهری در پایگاه یا حوزه مقاومت حضور پیدا میکند، شما از آن خواهر استقبال وتقدیر وتشکر می‌کنید ورفتار شما به گونه‌ای است که وی جذب بسیج می‌شود.
در ادامه با طرح این سؤال که آیادر جذب به بسیج در خانواده نیزموفق بوده ایم یانه، افزود: اگر برخی فکر می‌کنند که نمی‌توانند در جامعه مؤثر باشند، حداقل تلاشی که می‌توانند انجام دهند، حفظ خود وخانواده است.
در پایان مسئولین نمایندگی به حضور پررنگ نوجوانان وجوانان در بسیج اشاره کرد وگفت:از بین همین جوانان ونوجوانان می‌توان نیرو‌های نخبه را شناسایی و آن‌ها را برای کادر سازی وتربیت نیروی انقلابی آماده کرد.
سپس به مسئولین نمایندگی، ولی فقیه در حوزه ۹ حضرت مریم هدایای فرهنگی تقدیم شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar