سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۱۵۴۱۸
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۹- ۵۳: ۱۱
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین:
حجت الاسلام مجیدی گفت: یکی از پیشنهادات در حوزه وقف و شکل گیری وقف در استان قزوین، وقف برای ترویج تفکر شهدا و بسترسازی مناسب برای اردوهای راهیان نور است.
حجت الاسلام سید مصطفی مجیدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین با اشاره به جایگاه وقف و نیز فرهنگ ایثار و شهادت در فرهنگ ایرانی اسلامی بیان کرد: برای درک بیشتر و عمیق‌تر و نقش وقف در توسعه جوامع، باید ضرورت آن را مورد بررسی قرارداد.

وی گفت:مهمترین نقشی که وقف در توسعه فرهنگ و تمدن ایفا می‌کند توسعه معنوی جامعه است و امروز وقف در مسیر شهدا می‌تواند در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بسیار موثر باشد.

حجت الاسلام مجیدی اظهار کرد: انسان واقف انسان آگاهی است که درد افراد جامعه را با تمام وجود احساس می‌کند و قطعا با وقف سرمایه خود می‌تواند موجب پایداری بسیاری از فرهنگ‌های جامعه از جمله فرهنگ ایثار و شهادت شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین عنوان کرد: یکی از پیشنهادات در حوزه وقف و شکل گیری وقف در استان قزوین، وقف برای ترویج تفکر شهدا و بسترسازی مناسب برای اردو‌های راهیان نور است تا بتوانیم مقوله والای فرهنگ وقف را در کنار فرهنگ والای ایثار و شهادت و جهاد توأمان باهم داشته باشیم و موقوفاتی در استان قزوین شکل بگیرد که مروج فرهنگ شهادت باشد.

۱۰۱۰/ت ۳۰/ب
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: