سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۲۷۷۱
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹- ۳۸: ۱۰
شهردار نطنز:
اولین کارگاه آموزشی پیوست نگاری اجتماعی فرهنگی نطنز با آموزش دو نفراز اساتید مجرب از سازمان شهرداریها و دهیاری‌های کشور جناب آقای سلطانی زاده و پرچمی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از نطنز؛ علی پیراینده شهردار نطنز اظهار داشت: در راستای تحقق مفاد جزء (۲) بند (الف) ماده (۸۰) قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه و با توجه به اهمیت رعایت ملاحظات فرهنگی و اجتماعی در طراحی و اجرای پروژه های مختلف شهری، مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی سازمان اقدام به تدوین نظام نامه و سامانه پیوست نگاری فرهنگی، اجتماعی شهرداری های کشور برای استقرار نظام پیوست نگاری اجتماعی و فرهنگی در شهرداریهای کشور نموده است.


وی افزود: این فرایند در سه فاز آموزش و توانمندسازی، تدوین کتابچه راهنمای اجرای پیوست فرهنگی و اجتماعی و شیوه نامه پیاده سازی آن در پروژه ها طراحی شده است.


شهردار نطنز با اشاره به اینکه باغشهرتاریخی نطنز قدمت تاریخی و سکونت بیش از ۱۴هزار سال دارد ، تصریح کرد: پس از انجام مراحل مقدماتی و انتخاب استان اصفهان به‌عنوان پایلوت اجرای طرح، با درنظر گرفتن متغیرهای جمعیت، میراث تاریخی و فرهنگی، اقلیم، قدمت و مسائل فرهنگی، اجتماعی، پنج شهر فولادشهر، باغ بهادران، تیران و کرون، سمیرم و نطنز استان اصفهان برای اجرای آزمایشی طرح انتخاب شدند.

وی اضافه کرد:اولین کارگاه آموزشی پیوست نگاری اجتماعی فرهنگی نطنز با حضور شهردار نطنز، اعضای شورا و مدیران شهرداری نطنز وبا آموزش دو نفراز اساتید مجرب از سازمان شهرداریها و دهیاری‌های کشور جناب آقای سلطانی زاده و پرچمی برگزار شد.

وی در پایان گفت: پس از اجرای طرح پایلوت، شیوه نامه در سطح ملی تدوین و اجرایی می شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar