سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۳۱۸۶
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹- ۴۱: ۱۰
در نشست مجازی مکتب شهید سلیمانی عنوان شد:
نشست مجازی مکتب شهید سلیمانی؛ الگوی مدیران جهادی تمدن ساز با حضور دکتر عبدالله سهرابی، دیپلمات انقلابی و مدیر امور اقتصادی معاونت دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه برای جامعه مهندسی استان بوشهر برگزار گردید.
به گزارش سرویس بسیج مهندسین صنعت خبرگزاری بسیج، نشست مجازی مکتب شهید سلیمانی؛ الگوی مدیران جهادی تمدن ساز با حضور دکتر عبدالله سهرابی، دیپلمات انقلابی و سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در قطر و مدیر امور اقتصادی معاونت دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه برای جامعه مهندسی استان بوشهر با همکاری مرکز مقاومت بسیج وزارت امور خارجه برگزار گردید.

سهرابی در این نشست که به منظور تبیین مکتب شهید سلیمانی برای مهندسان بسیجی برگزار شد، گفت: شهید سلیمانی الگوی مدیر جهادی و تراز امام و رهبری بودند.

ایستادگی این شهید بزرگوار در مقابل تهدید‌های دشمن، می‌تواند الگویی برای ایستادگی مهندسان جهادی صنایع در مقابل تحریم‌های ظالمانه‌ی دشمنان باشد.

ایشان همچنین به ظرفیت اقتصادی همسایگان جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: معاونت دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه تمام ظرفیت رایزنان اقتصادی سفارت جهموری اسلامی ایران در کشور‌های همسایه را جهت توسعه صادرات و کمک به تولید در کشور و استان بوشهر را بکار می‌گیرد و در این خصوص آمادگی بکارگیری و بازاریابی برای تولیدکنندگان دارای ظرفیت صادرات را دارد.

انتهای پیام/
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: