سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۳۲۹۱
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۹- ۳۳: ۰۱
شاهرود_مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: در آزمون استخدامی وزارت بهداشت که به صورت متمرکز در سراسر کشور برگزارشد، تعداد ۲۴۵ نیرو با اولویت نیرو‌های پرستاری، بهداشت و ... بکارگیری خواهند شد.
جذب ۲۴۵ نیرو در رشته‌های مختلف در دانشگاه علوم پزشکی شاهرودبه گزارش خبرگزاری بسیج، ناصر شیخ کبیر بیان کرد: در آزمون استخدامی وزارت بهداشت که به صورت متمرکز در سراسر کشور برگزارشد، تعداد ۲۴۵ نیرو با اولویت نیرو‌های پرستاری، بهداشت و ... بکارگیری خواهند شد.
مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود افزود: با تلاش‌ها و پیگیری‌های مستمر دکتر رضا چمن رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، مجوز جذب ۲۴۵ نیرو با اولویت نیرو‌های پرستاری، بهداشت و سایر زیر شاخه‌های مرتبط برای دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گرفته شد.
وی از تلاش ها‌ی همکاران در واحد منابع انسانی و مدیریت تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، جهت آماده سازی مراحل مختلف و جذب سهمیه تشکر و قدردانی کرد و گفت: امیدواریم بعد از اعلام نتایج و طی گذراندن مراحل قانونی این نیرو‌های تازه نفس به دانشگاه علوم پزشکی شاهرود اضافه شوند و شاهد بهره وری بهتر مراکز بهداشتی، درمانی و آموزشی باشیم و این آزمون بتواند کسری نیرو‌های انسانی را تا حدودی، جبران نماید.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar