سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۳۴۱۵
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۹- ۵۸: ۰۹
شاهرود_رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود گفت: کمک خیرین برای اشتغال دانش آموختگان نیاز امروز جامعه است.
کمک خیرین برای اشتغال دانش آموختگان نیاز امروز جامعه استبه گزارش خبرگزاری بسیج، بنیاد خیّرین دانشگاه صنعتی شاهرود، مؤسسه‌ای است علمی فرهنگی، غیر سیاسی، غیر انتفاعی و عام المنفعه که از حیث تشکیلاتی مستقل از تشکیلات رسمی دانشگاه است و توسط هیأت مؤسس تأسیس و با جلب مشارکت و کمک‌های مردمی به منظور مساعدت و همیاری دانشگاه فعالیّت می‌نماید.
رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود در این خصوص ضمن تاکید بر اهمیت بنیاد خیرین در دانشگاه به برخی از اقدامت این بنیاد پرداخت و گفت: اهدای زمینی ششدانگ به دانشگاه توسط دکتر مهدی موسی زاده خیر و نائب رئیس بنیاد خیرین دانشگاه صنعتی شاهرود، زیرسازی جاده معدن آموزشی دانشگاه با همکاری حاج علیرضا ابراهیمیان و کمک به ساخت خوابگاه شقایق توسط اهدا بخشی از حقوق اساتید از جمله اقدامات و کمک‌های خیرین دانشگاه می‌باشد.
محمدمهدی فاتح فرهنگ سازی در جذب کمک‌های مردمی و اشاعه این فرهنگ در سطح جامعه، تحقیق اهداف خیر خواهانه بنیاد از طریق جلب کمک‌های نقدی و غیر نقدی، فراهم آوردن زمینه اشتغال دانشجویان دانشگاه با توجه به مهارت‌های آن‌ها و ساخت خوابگاه و ایجاد مراکز رفاهی، آموزشی و فرهنگی را از جمله اهداف این بنیاد برشمرد.
وی با تاکید بر اهمیت اشتغال زایی در کشور، ابراز نمود: توصیه می‌کنم خیرین برای اشتغال دانش آموختگان کمک نمایند.
فاتح به صرف بودجه خیرین برای طرح‌های پژوهشی تاکید و خاطر نشان کرد: قطعا نتیجه این پژوهش‌ها در آموزش بکار گرفته خواهد شد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar