سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۳۹۷۳
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۹- ۵۶: ۲۳
با حضور وزیر بهداشت انجام شد ;
واکسیناسیون سالمندان آسایشگاه خیریه کهریزک در مقابل با بیماری کرونا با حضور وزیر بهداشت آغاز شد.

به گزارش  خبرنگار استان تهران خبرگزاری بسیج، دکتر نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در مراسم تزریق واکسن کرونا به سالمندان آسایشگاه خیریه کهریزک اظهار امیدواری کرد در دوروز آینده ، کار واکسیناسیون کلیه سالمندان و معلولین آسایشگاه خیریه کهریزک به پایان برسد .

در اولین مرحله از واکسیناسیون افراد در معرض خطر ، کار واکسیناسیون سالمندان و معلولین آسایشگاه خیریه کهریزک در دستور کار وزارت بهداشت قرار گرفت .

دکتر نمکی در حاشیه واکسیناسیون سالمندان کهریزک ، اظهار داشت : کادر درمان ، سالمندان و معلولین و نیز افراد پر خطر در اولویت دریافت واکسن کرونا در کشور هستند .وی افزود : با ورود محموله های جدید دارویی و تا پایان سال جاری ، واکسیناسیون  یک میلیون و سیصد هزار نفر از افراد در معرض خطر به اتمام خواهد رسید .

وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی اظهار امیدواری کرد تا پایان شهریور ماه سال آینده ۷۰% از مردم کشور در مقابل بیماری کرونا واکسینه شوند .

 

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: