سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۴۵۹۴
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹- ۲۵: ۱۲
توسط گروه جهادی تخصصی صورت گرفت؛
فیضی گفت: در احیای قنات روستای رودک، توانستیم مشکل کم آبی ۳۰۰ هکتار از باغات و زمین های زراعی این منطقه که در معرض خشک شدن بود را حل نماییم.

فیضی مدیر فنی سازمان بسیج سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان قزوین در گفتگو با خبرنگار بسیج قزوین بیان کرد: ۸ سال بود که این قنات به دلیل ریزش مسدود و غیر قابل بهره برداری بود که باز سازی و مرمت شد.

وی عنوان کرد: یکی از بزرگترین مشکلات مناطق روستایی کم آبی می باشد که بسیج سازندگی در راستای حل این مشکل اقدام به احیای قنوات نموده است .

فیضی گفت: در احیای قنات روستای رودک، توانستیم با تغییر مسیر قنات و جلوگیری از تخریب کامل کوره و افزایش آب دهی قنات، مشکل کم آبی ۳۰۰ هکتار از باغات و زمینهای زراعی این منطقه که در معرض خشک شدن بود را حل نماییم.

۱۰۱۰/ت۳۰/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar