سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۴۹۷۲
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹- ۴۳: ۱۷
۸۱ طرح عمرانی دهیاری‌های نقاط مختلف شهرستان اراک از بخش ساروق با اعتباری بالغ بر ۲۷۳ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی ؛ ۸۱ طرح عمرانی دهیاری‌های نقاط مختلف شهرستان اراک از بخش ساروق با اعتباری بالغ بر ۲۷۳ میلیارد ریال روز دوشنبه با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستان اراک به صورت همزمان در روستای مشهدالکوبه به بهره‌برداری رسید.

۴۴ طرح از مجموع ۸۱ طرح عمرانی دهیاری شهرستان اراک شامل پنج هزار و ۸۰۰ متر جدول‌گذاری، زیرسازی و آسفالت به متراژ ۱۸ هزار و ۳۰۰ متر مربع، پیاده‌راه‌سازی به متراژ چهار هزار و ۵۰۰ متربع، پارک و فضای سبز به متراژ یک‌هزار و ۵۰۰ متر مربع، دیوار ساحلی به متراژ ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع، ساختمان دهیاری به متراژ ۷۷۰ متر مربع و استخر آب کشاورزی به متراژ ۲۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۱۷۱ میلیارد ریال مربوط به روستاهای بخش مرکزی اراک است که به بهره‌برداری رسید.

همچنین ۱۹ طرح از این ۸۱ طرح شامل یک‌هزار و ۷۰۰ متر مربع سنگ‌فرش معابر، زیرسازی و آسفالت به متراژ یکصد و ۹ هزار مربع، پنج هزار و ۹۰۰ متر جدولگذاری و ۶۹۵ متر مکعب دیوار ساحلی با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال مربوط به روستاهای بخش معصومیه شهرستان اراک است.

طرح‌های روستاهای بخش ساروق اراک نیز ۱۸ مورد شامل ۱۰ هزار و ۹۰۰ متر جدول‌گذاری، ۴۷ هزار و ۵۰۰ متر زیرسازی و آسفالت، ۶۰۰ متر پارک و ۵۵۰ متر مکعب دیوار ساحلی با اعتباری بالغ بر ۵۲ میلیارد ریال بود که با حضور استاندار مرکزی به بهره‌برداری رسید.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar