سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۵۰۵۱
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹- ۰۵: ۰۰
مدیرکل امور استان ها ودستگاه های اجرایی ستاد احیای امربه معروف و نهی ازمنکر
حجت الاسلام حامد ترکاشوند"؛ مدیرکل امور استان ها ودستگاه های اجرایی ستاد احیای امربه معروف و نهی ازمنکراز تشکیل ۱۴۰۰گروه جهادی امربه معروف و نهی ازمنکر در کشورخبرداد.

به گزارش خبرنگار استان تهران خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام ترکاشوند، مدیرکل امور استان ها ودستگاه های اجرایی ستاد احیای امربه معروف و نهی ازمنکر و امام جماعت مسجد امام حسن مجتبی(ع) روستای عمادآور درتشریح این خبر افزود:امروز امربه معروف ونهی ازمنکر فقط به موضوع حجاب وعفاف خلاصه نمی شود بلکه تمامی مسائل و معضلات جامعه وزندگی بشری را پوشش می دهد واگر بتوانیم مطالبه گری را به درستی در جامعه تشریح و تخصصی کنیم، موج عظیمی از مردم به طور تخصصی و خودجوش به ترویج این فرهنگ درحوزه اداری، اقتصادی،تفریحات سالم،ورزش،تعلیم و تربیت،مبارزه بامفاسد، هنر و رسانه و... می پردازند.

حجت الاسلام ترکاشوندخاطرنشان کرد:اکنون دشمنانی که با برپایی جنگ نرم و تهاجم فرهنگی به دنبال ترویج فرهنگ های غیرارزشی در بین ملت ایران هستند از تشکیل کارگروه های ستاد امربه معروف و نهی از منکر به شدت هراس دارندو همه ما درهرجایگاه وموقعیتی که قرار داریم ازاهمیت نقش امربه معروف ونهی ازمنکر در جامعه نباید غافل باشیم.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar