سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۵۹۷۶
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹- ۵۹: ۱۰
فرمانده قرارگاه مرکزی امام حسین (ع):
ساری-فرمانده قرارگاه مرکزی امام حسین (ع) با تاکید بر اینکه اگر بخواهیم روی پای خودمان بایستیم راهی جز وحدت نداریم، افزود: باید در انتخابات پیش روی آگاهانه عمل کرده و در مسیری که انتخاب کردیم درست پیش برویم.
 باید در انتخابات پیش روی آگاهانه عمل کرد
به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران سردار حق بین فرمانده قرارگاه مرکزی امام حسین (ع) در مراسم یادبود هشت شهید گمنام شهرستان رامسر با بیان اینکه در برابر توطئه دشمنان باید آگاه باشیم گفت: باید بدانیم دشمنان در طرح ها، استراتژی‌ها و راهبرد‌ها چه اهدافی دارند.

سردار حق بین با بیان این مطلب که دشمنان دو مسیر جنگ سخت و جنگ نرم را علیه ما طراحی کردند و با جنگ سخت و قدرت نظامی می‌خواهند دنیا را بدست بگیرند، افزود: زمانی که انقلاب اسلامی وارد عرصه‌های سیاسی و اجتماعی شد، همه اقدامات و قدرت سختی که دشمنان طراحی کرده بودند را ناکار آمد کرد.

مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه در همین رابطه توضیح داد: دانشمندان همه قدرت‌های دنیا و فکر‌ها را در یک عرصه جمع کرده بودند و هر آنچه که می‌توانستند تانک و هواپیما درست کردند تا کشور‌ها را زیر سیطره خود ببرند.

سردار حق بین با اشاره به اینکه با ناکار آمدی دشمن ملت ایران متوجه شد دشمن کار آیی ندارد ادامه داد: دشمنان از قدرت نظامی ما وحشت دارند.

فرمانده قرارگاه مرکزی امام حسین (ع) با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که  ۲۵ سال دیگر اسرائیل وجود ندارد، خاطرنشان کرد: این نشان از اقتدار و قدرت نظامی کشور است

سردار حق بین در ادامه با بیان این مطلب که پس از شهادت سردار سلیمانی مردم در کشور و خارج از مرز‌ها از این شهید عزیز تکریم کردند و این افتخارات مربوط به شهداست خطاب به مسئولین گفت: هر کس مسئول است، پشت تریبون بایستد و بگوید نوکر مردم هستم و باید نوکری کرده تا مسیر شهدا را طی کنیم و اگر به این افتخار دست پیدا کنیم فاتحان خرمشهر خواهیم شد.

مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه  افزود: امروز با افتخار عرض می‌کنیم سلیمانی یعنی عزیز دل ما و افتخار ایران اسلامی است که با قدرت و اقتدار خود سبب وحشت و نابودی دشمنان اسلام شد.

سردار حق بین با بیان اینکه افتخار ما این است که سرباز سردار سلیمانی هستیم که برای ما امنیت را به ارمغان آورد، تصریح کرد:دشمن در عرصه فرهنگ و جنگ نرم دنبال این است که ما را از ناحیه‌ای که ضعیف هستیم مورد تهاجم قرار دهد که باید آگاهانه عمل کنیم.

فرمانده قرارگاه مرکزی امام حسین (ع) با تاکید بر اینکه اگر بخواهیم روی پای خودمان بایستیم راهی جز وحدت نداریم، افزود: باید در انتخابات پیش روی آگاهانه عمل کرده و در مسیری که انتخاب کردیم درست پیش برویم.

انتهای پیام/
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar