سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۶۲۹۰
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹- ۵۳: ۱۳
تبریز- مسئول کانون بسیج هنرمندان سپاه میانه و دبیر جشنواره افلاکیان، لیست آثار راه یافته به بخش نهایی هفتمین جشنواره فیلم کوتاه افلاکیان را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، مهدی عبدالهی با انتشار لیست آثار راه یافته به بخش نهایی هفتمین دوره جشنواره افلاکیان میانه از اجرای این جشنواره در اسفند ماه سال جاری خبر داد و گفت: پس از بررسی دقیق و تخصصی هیات داوران بازبینی و انتخاب، برگزیدگان نهایی جشنواره بصورت رسمی اعلام خواهند شد.

   وی افزود: از بین ۳۷۶ اثر رسیده به جشنواره در پنج بخش داستانی، مستند، پویانمایی، نماهنگ و فیلمنامه آثار زیر با نظر هیات انتخاب داوران به بخش نهایی راه یافتند:

   در بخش داستانی:

کودک و قزاق– مهرداد محب علیزاده

اینجا جایی برای فرود نیست– رضا جمالی

به وقت یلدا– مصطفی کیا

روژان– فریده نادری

سایه های سنگین کلاغ– بهنام اسداللهی

صامت– بهنام اسداللهی

نغمه های شب– عاطفه آزموده

درگاه– ایوب شیخ احمدی

فصل سرد– شاهین کریمی

پی گم– فرشته توکلی

گورکن– ندا حاجی میرزایی

آلما– امیرحسین طالشی

نه چیر– صباح گویلی

آی سان– رضا جوانشیر

یارا– سید حمید کرمانی

بچه مرد– یعقوب جدیری تقدیسی

امید– بابک علوی تنها

دیگری– زهرا ترکمن لو

ناهید– صمد علیزاده

ظهر جمعه– یاسین رضوانی

آواها در موج ها– نوید زارع

نگران نباش– مانا پاک سرشت

تلفیق– محمد توریوریان

پیشکش– بختیار خلیلی

اسب– رسول احمدی

مشتری– بهزاد شاهین پور

عابر– بهزاد شاهین پور

حاوار– یونس شهباز

خرمالو– یاسمن شقاقی

آینه– احسان سکاکی

منفی خوف– مهدی علیزاده

بیست و یک به اضافه یک– حبیبه آهنگر

   در بخش مستند:

فروغ کوچه بن بست– فرشته توکلی

فرزند چهارم– سید علی فرجزاده

پدرم خسرو– محمد حیدری خلیلی

من شیرمراد هستم– آرش سپهوند

سن چاغیرسان گلرم من– محمد علیمرادی

حاج حسین– طاهر پورمحمد

عطر یاس– بهاره محمدی

   در بخش پویانمایی:

این سو آن سو– لیدا افضلی

سیاست– فردین زارعی

تنگ، کاغذ، ماهی– امیرشهاب مهدیزاده

بالانس– برزان رستمی

پژواک– برزان رستمی

شوآف– مهدی برق زادگان

ذهن خلاق– مهدی برق زادگان

خاطرات زمستان– زهرا کبابیان، امیرمهدی صفدری

گلبرگ– صادق قاسمی

تنها– امیررضا نطّاق

پله دیوار– امیررضا نطّاق

   در بخش تجربی:

گرا– طاهر پورمحمد

اتصال– حسن اسداوغلی

دریا موج موج می لرزد– امیر غلامی

چشم– امید سیفی

ارلیک– امیر گلشنی

هویت– هادی نصیری

سایه سفید– نیما پاکدل

   بخش نماهنگ:

دل داده لر– حسن اسداوغلی

جان عاشق– سعید خراسانی کیا

درخت انقلاب– طاهر مختاری

   و در بخش فیلنامه:

کاوازاکی_ رضا جوانشیر

قطار_ امیرحسین تالشی

محوشدگی_ یعقوب جدیری

بازار_ بابک مینقی، یعقوب جدیری

مریخ_ رضا جوانشیر

اعاده_ پگاه میانجی

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar