سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۳۱۴۷۳
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۰- ۴۳: ۱۹
شاهرود_پیاده روی بسیجیان پایگاه مقاومت امام حسین (ع) تاسیسات تربت حیدریه در مسیر خط لوله هشت اینچ انتقال فرآورده‌های نفتی حوزه فعالیت این تاسیسات، با هدف پایش مسیر خط لوله انجام گردید.
پایش مسیر خط لوله نفت تاسیسات تربت حیدریه توسط بسیجیان منطقه شمالشرقبه گزارش خبرنگار بسیج، پیاده روی بسیجیان پایگاه مقاومت امام حسین (ع) تاسیسات تربت حیدریه در مسیر خط لوله هشت اینچ انتقال فرآورده‌های نفتی حوزه فعالیت این تاسیسات، با هدف پایش مسیر خط لوله انجام گردید.
این پیاده روی در حریم خط لوله بویژه در مسیر‌هایی که با منازل روستائیان و زمین‌های کشاورزی تداخل دارد، انجام شد.
شایان ذکر است: بسیجیان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال‌شرق شاهرود همواره با انجام پیاده روی‌های داوطلبانه، برای پایش مسیر خطوط لوله انتقال فرآورده‌های نفتی به همکاران خط‌بان خود کمک می‌کنند.
گفتنی است: مراقبت و ارزیابی سلامت همکاران بسیجی مهمترین نکته در برگزاری اینگونه پیاده روی‌ها بوده که پایگاه مقاومت امام حسین (ع) تاسیسات تربت حیدریه با تب سنجی بسیجیان در شروع کار و تهیه مایع ضد عفونی و... در طول مسیر به آن جامه عمل پوشاند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar