سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۳۳۲۴۹
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۴۰۰- ۳۸: ۱۰
یک جوان انقلابی در یادداشت خود نفوذ در افکار تحلیلی و رسانه‌ای ملت ایران را از پروژه‌های دشمنان دانست و گفت: باید ملت هوشیار ایران مراقب این تهدید باشند

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان یک جوان بسیجی و انقلابی در آستانه انتخابات یادداشتی در راستای روشنگری و بصیرت افزایی نوشت که متن این یادداشت به شرح ذیل است
سلام و صلوات بر محمد و آل محمد و درود به محضر بقیه الله اعظم) عج (و نائب بر حقش امام خامنه‌ای (مد ظله العالی)
با توجه به اینکه در آستانه رویداد‌های مهم سیاسی کشور هستیم بر خود وظیفه دانستم به عنوان عضو کوچک از دیار جوانان انقلابی مطالبی را پیرامون رویداد‌های کشور عارض شوم.
همیشه و در همه حال رویداد‌های مهم کشور مورد توجه رسانه‌های داخلی و خارجی قرار گرفته است. با توجه به نزدیک شدن انتخابات، فعالیت عظیمی را از رسانه‌های داخلی و خارجی مشاهده می‌کنیم که هر یک اهداف جداگانه‌ای را دنبال می‌کنند.
عموما امروزه رسانه‌های معاند همانند گذشته به طور علنی به مخالفت با انقلاب و نظام جمهوری اسلامی نمی‌پردازند و با توجه به رشد محتوایی رسانه‌های داخلی، ایجاد محتوا و خوراک فکری برای رسانه‌های معاند کار دشواری شده است.
اما موضوع اصلی دیروز، امروز و حتی آینده دشمن، پروژه "نفوذ"در افکار تحلیلی و رسانه‌ای ملت ایران می‌باشد.
انتخابات همواره بازوی مهم و استراتژیک انقلاب بوده و خواهد بود و همین امر باعث شده دشمن حساب ویژه‌ای برای تحریف آن انجام دهد.
در گذشته نفوذ دشمن در تحریف انتخابات شاید جریان سازی یا تخریب حزب یا اشخاصی بود که در نظام جمهوری اسلامی ایران می‌توانستند نقش اساسی را ایفا کنند؛ اما امروزه پروژه نفوذ دیگر قائل به این مسئله نیست. نفوذ دشمن امروز از جریان سازی و تخریب به انحراف فکری و تحلیلی مردم و نهاد‌های زیر ساختی کشور کشانده شده است.
گرفتن قدرت تحلیل از مردم با ارائه خوراک فکری غلط، ایجاد روحیه ناکارآمدی نظام و انقلاب، ارائه تحلیل غلط بر اینکه مردم هیچ نقشی در تعیین سرنوشت کشور ندارند، سیاه جلوه دادن اوضاع منطقه‌ای و داخلی کشور و وابستگی اقتصادی ایران به اقتصاد جهانی، بخشی از اهدافی است که امروزه دشمن در پروژه نفوذ نوین، به دنبال عملیاتی کردن آن در کشور می‌باشد.
ملت بصیر و عزیز ایران، بدانید امروز دشمن رسما برای براندازی انقلاب اسلامی، نه بر روی کاندید‌های احتمالی کشور، بلکه بر روی قدرت تحلیل و انتخاب شما در انتخابات، برنامه ریزی کرده است.
توجه داشته باشید، نهاد‌های بنیادی کشور همچون شورای نگهبان از اهداف مهم دشمن بوده و خواهد بود و بدانید هر آنکس که با سخنان یا اعمال خود به دنبال حمله به شورای نگهبان می‌باشد، بلندگوی دشمن است.
امیدوارم مسئولین ما وظیفه مهم و خطیر شورای نگهبان را درک کرده و با سخنان دو پهلو راه را برای دشمن هموار نسازند.
با توجه به میزان بصیرت ملت ایران، امیدوارم موج نفوذ دشمن با توجه به اهدافب که گفته شد در نطفه خنثی شود.

محمدامین محب شاهدین
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar