سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۳۳۵۵۵
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۴۰۰- ۴۵: ۰۹
غلامرضا حسن پور در بازدید از کارخانه اویاز عنوان کرد:
رئیس بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور اظهار داشت: تولید، مانع زدایی و پشتیبانی ها یک فرمان از سوی رهبری است که همه ی بسیجیان موظف به عمل به آن هستند.

به گزارش خبرنگار سرویس اصناف خبرگزاری بسیج؛غلامرضا حسن پور رئیس سازمان بسیج اصناف کشور صبح امروز از شرکت اویاز بزرگترین کارخانه تولید پارچه رو مبلی در خاورمیانه واقع در شهرک صنعتی قرچک بازدید کرد.

وی در این بازدید، طی سخنانی اظهار داشت: تولید، مانع زدایی و پشتیبانی ها یک فرمان از سوی رهبری است که همه ی بسیجیان موظف به عمل به آن هستند.

غلامرضا حسن پور با اشاره به این که جهش تولید در سال ۹۹در زندگی مردم تاثیری نداشته است، ادامه داد: افزایش تولید باید سبب ارزانی شود که متاسفانه ما در بازار کنونی شاهد این روند نیستیم.

مسئول سازمان بسیج اصناف، بر افزایش کارگاه ها و تولیدی های خانواده گی تاکید کرد و گفت: با کمک سرمایه های کوچک و بزرگ باید موانع را شناسایی کرده و به یکپارچه سازی این واحد ها بپردازیم.

عضو هیئت عالی نظارت، راه اندازی و احیای کارخانه های تعطیل و نیمه تعطیل را هدف بعدی مانع زدایی در تولید خواند و افزود: ما به افزایش ظرفیت مجموعه های تولیدی کمک خواهیم کرد.

وی با بیان این که چتر بسیج برای همه باز است و از همه مجموعه ها حمایت می کند، تصریح کرد: مواظب دست های متخلف در زمینه صادرات و واردات هستیم.

حسن پور از برخورد بسیج و دولت با کسانی که با واردات بی رویه در پی برهم زدن بازار هستند، خبر داد و گفت: برخورد ما با سودجویان از نوع اقتصادی بوده و آنقدر تولید می کنیم تا بازار از واردات آن کالا بی نیاز شود.

عضو هئیت عالی نظارت بر سازمان های صنفی به انحصار شکنی تولید پارچه ملت بلون توسط بسیج اشاره کرد و گفت: در صورت لزوم با برهم زنندگان بازار برخورد قضایی و اطلاعاتی خواهیم کرد.

مسئول سازمان بسیج اصناف با بیان این که دست بسیج در همه موضوعات باز است، خاطرنشان کرد: باید با امید افزایی واقعی به مردم بگوییم که کشور علیرغم همه مشکلات و تحریم ها در حال پیشرفت است.

حسن پور تحریم ها را کار خیر آمریکا و اثرگذار در جهش تولید خواند و گفت: این روحیه شاداب و جوان تولید را می توانیم در کشور ایجاد کنیم.

وی همچنین در ادامه به تاثیر جوانان کار آفرین و انقلابی اشاره کرد و گفت: این روحیه کار آفرینی می تواند در دولت جوان و انقلابی بعدی ایجاد شود.

مسئول سازمان بسیج اصناف تصریح کرد: قطعا با یک انتخاب درست می توانیم به رهنمون های مقام معظم رهبری عمل کنیم.

حسن پور با اشاره به طرح پیشنهادی «شاگرد و استادی» توسط سازمان بسیج اصناف ادامه داد: امیدواریم که در سال ۱۴۰۰ بتوانیم این طرح را در کنار مابقی فعالیت ها عملی کنیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar