سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۳۸۳۴۹
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰- ۱۹: ۱۳
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه بناب:
تبریز- مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه بناب شاخصه افراد بی بصیرت را سیاه نمایی وقایع، نادیده گرفتن نقاط قوت و بزرگ نمایی ضعف ها دانست.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام طالبی در همایش حکمت مطهر سپاه بناب، بصیرت را عنصر مهمی در جامعه خواند و گفت: بصیرت به معنای فعل قلبی انسان برای فهم عمیق وقایع است بنابراین بصیرت را باید غیر از علم دانست، چه بسا افرادی که عالِم و باسواد هستند اما در واقع عاری از بصیرت اند.
 
وی با تمسک به آیه  هفتم سوره  اعراف، این آیه را مصداق بارز بصیرت دانست و در تشریح این آیه گفت: یکی از شاخصه های افراد بی بصیرت، داشتن قلوبی است که حقایق را دریافت و درک نمی کنند، همیشه دنبال سیاه نمایی بوده و ضعف ها را (در مقابل امتیازات و نقاط قوت) به رخ می کشند، افرادی که در وقایع مختلف، مصادیق بارز آنها را بارها به چشم دیده ایم.
 
حجت الاسلام طالبی فتنه ی ۸۸ را عرصه تاخت و تاز افراد بی بصیرت خواند و افزود: آنان که واقعه سال ۸۸ را فتنه نمی دانند، خود جزوی از فتنه هستند، این فتنه، واقعه ای بود که عده ای از خواص خود را کنار کشیدند و این امر هزینه های سنگینی را بر نظام تحمیل کرد و اگر روشنگری ها و بصیرت افزایی های مقام عظمی ولایت نبود، هرگز به سلامت از آن فتنه نمی توانستیم بگذریم.
 
وی نگاهی اجمالی به انتخابات پیش رو ابراز داشته، فرافکنی ها و سیاه نمایی های دشمنان نظام را امری مسلم و ثابت عنوان و بیان کرد: امروز وظیفه ی تک تک ما بصیرت افزایی و روشنگری در هر زمینه ای است چرا که دشمنان نظام و انقلاب هر لحظه در صدد ضربه ونفوذ می باشند که تنها در سایه بصیرت  است که می توان حق را از باطل تشخیص داد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: